Nasze sukcesy w roku szkolnym 2014/2015
- Uczennica klasy IVb - Julia Klimczewska, zajęła III miejsce w "II Międzyszkolnym konkursie na komiks w języku angielskim", organizowanym w SP w Podgórzu, opiekun p. A. Bratkowska.
- Uczennica klasy VIa - Julia Rybicka, zajęła III miejsce w "II Międzyszkolnym konkursie na komiks w języku angielskim", organizowanym w SP w Podgórzu, opiekun p. A. Bratkowska.
- Uczeń klasy VIb - Bartłomiej Dobrowolski zajął I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym "Mistrz klawiatury", organizownym w SP w Rębowie, opiekun p. B. Krzemińska.
- Uczeń klasy Ib - Mateusz Boszko zajął I miejsce w kategorii klas I, w II Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania, organizowanym w SP w Bodzanowie, opiekun p. A. Cichocka.
- Uczennica klasy Ia - Julia Górnicka zajęła III miejsce w kategorii klas I, w II Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania, organizowanym w SP w Bodzanowie, opiekun p. K. Wiechecka.
- Uczeń klasy IIb - Bruno Więckowski zajął III miejsce w kategorii klas II, w II Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania, organizowanym w SP w Bodzanowie, opiekun p. W. Przedwojewska.
- Uczeń klasy IIIb - Krystian Sidor zajął III miejsce w kategorii klas III, w II Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania, organizowanym w SP w Bodzanowie, opiekun p. U. Janiszewska.
- Uczniowie: Klaudia Kozakiewicz, Magdalena Kazimierczak, Krzysztor Rokicki i Bartosz Brzeziński zajęli II miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Ekologicznej organizowanym w SP w Kobylnikach, opiekun p. E. Janas.
- Uczeń klasy IIa - Zbigniew Golis zajął I miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym "Mały Przyjaciel Przyrody" organizowanym w SP w Małej Wsi, opiekun p. J. Truchlewska.
- Uczeń klasy IIIa - Piotr Koper zajął I miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym "Mały Przyjaciel Przyrody" organizowanym w SP w Małej Wsi, opiekun p. M. Świerczewska.
- Uczeń klasy IIIb - Adam Dutkowski zajął II miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym "Mały Przyjaciel Przyrody" organizowanym w SP w Małej Wsi, opiekun p. U. Janiszewska.
- Uczennica klasy IIb - Zuzanna Ozdowska zajęła II miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym "Mały Przyjaciel Przyrody" organizowanym w SP w Małej Wsi, opiekun p. W. Przedwojewska.
- Uczennica klasy IV a - Zofia Zielińska zajęła III miejsce w konkursie czytelniczym "Mole 2015", organizowanym w SP w Małej Wsi, opiekun p. K. Kiedrowska.
- Uczniowie klasy III a: Piotr Koper, Nikola Fotek i Kuba Borkowski zajęli II miejsce w VIII Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym Kraina Książek "Spotkanie z Lampo", organizowanym w SP w Małej Wsi, opiekun p. M. Świerczewska.
- Uczniowie klasy III b: Mateusz Jarzębski, Adam Dudkowski i Zofia Kaflińska zajęli III miejsce w VIII Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym Kraina Książek "Spotkanie z Lampo", organizowanym w SP w Małej Wsi, opiekun p. U. Janiszewska.
- Uczennica klasy VIa - Klaudia Kozakiewicz zajęła II miejsce w międzyszkolnym konkursie "Omnibus", organizowanym w SP w Podgórzu, opiekun p. A. Kolankowska.
- Uczennica klasy Ia - Emila Chojnacka zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pejzaż zimowy z Chopinem w tle", w kategorii klas IV -VI, organizowanym w SP w Kobylnikach, opiekun p. K. Wiechecka.
- Uczennica klasy IIIa - Jowita Janiszewska zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pejzaż zimowy z Chopinem w tle", w kategorii klas I -III, organizowanym w SP w Kobylnikach, opiekun p. M. Świerczewska.
- Uczennica klasy VIb - Julia Ziętara zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pejzaż zimowy z Chopinem w tle", w kategorii klas IV -VI, organizowanym w SP w Kobylnikach, opiekun p. W. Przedwojewska.
- Uczennica klasy VIb - Olga Więckowska zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym "Pejzaż Zimowy z Chopinem w tle" - grafika komputerowa, organizowanym w SP w Kobylnikach, opiekun p. B. Krzemińska.
- Uczeń klasy VIb - Krzysztof Rokicki zajął III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym "Pejzaż Zimowy z Chopinem w tle" - grafika komputerowa, organizowanym w SP w Kobylnikach, opiekun p. B. Krzemińska.
- Uczennica klasy IVa - Zofia Zielińska zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Chopin w poezji polskiej" w kategorii klas IV -VI, organizowanym w SP w Kobylnikach, opiekun p. K. Kiedrowska.
- Uczennica klasy VIa - Klaudia Kozakiewicz zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Chopin w poezji polskiej" w kategorii klas IV -VI, organizowanym w SP w Kobylnikach, opiekun p. I. Kolankowska.
- Uczennica klasy IIb - Zuzanna Ozdowska zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Chopin w poezji polskiej" w kategorii klas I -III, organizowanym w SP w Kobylnikach, opiekun p. W. Przedwojewska.
- Uczennica klasy IIIb - Zofia Kaflińska zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Chopin w poezji polskiej" w kategorii klas I -III, organizowanym w SP w Kobylnikach, opiekun p. U. Janiszewska.
- Uczeń klasy VIb - Krzysztof Rokicki zajął I miejsce w gminnych eliminacjach Turnieju Wiedzy Pożarniczej i tym samym zakwalifikował się do etapu powiatowego, który odbędzie się 11 marca w Płocku.
- Uczennica klasy VIa - Klaudia Kozakiewicz zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego konkursu przyrodniczego, którego organizatorem jest Mazowieckie Kuratorium Oświaty i otrzymała tytuł Finalisty tego konkursu, opiekun p. E. Janas.
- Uczennica klasy VIa - Klaudia Kozakiewicz zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego konkursu przyrodniczego, którego organizatorem jest Mazowieckie Kuratorium Oświaty, opiekun p. E. Janas. Etap wojewódzki odbędzie się w styczniu w Warszawie.
- Uczennica klasy Ia - Emilia Chojnacka zdobyła wyróżnienie w konkursie „Kokarda na Święto Niepodległości ” w kategorii klas I - III, organizowanym przez Centrum Kultury Wisła.
- Uczennica klasy Va - Patrycja Matuszewska zajęła I miejsce w konkursie „Kokarda na Święto Niepodległości ” w kategorii klas IV - VI, organizowanym przez Centrum Kultury Wisła.
- Uczennica klasy Ia - Julia Górnicka zajęła II miejsce w konkursie „Kokarda na Święto Niepodległości ” w kategorii klas I - III, organizowanym przez Centrum Kultury Wisła.
- Uczennica klasy IIa - Zuzanna Biernat zajęła I miejsce w konkursie plastycznym "Wojna obronna 1939 r.", zorganizowanym przez Gimnazjum im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą w Wyszogrodzie, opiekun p. J. Truchlewska.
- Uczeń klasy VIb - Bartłomiej Dobrowolski zajął III miejsce w XI Mazowieckim Turnieju Szachowym im. Jana Pawła II, w kategorii szkół podstawowych, organizowanym w Gimnazjum nr 3 w Płocku.