Erasmus Days - dzień drugi

Za nami drugi dzień obchodów Dni Erasmusa - Erasmus Days. Tym razem uczniowie brali udział w grze terenowej "30 - stka". Do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn-uczniowie z klas siódmych i ósmych. Uczniowie za każdym razem rzucali kostką i przesuwali się pionkami do przodu o wyrzuconą ilość oczek. Następnie musieli odnaleźć kartkę z wylosowanym numerem. Kartki te były ukryte w różnych miejscach na terenie szkoły. Na kartkach były umieszczone loga różnych sklepów, firm i marek. Po odgadnięciu nazwy loga uczniowie musieli jeszcze poprawnie wykonać zadanie w języku angielskim. Dopiero wtedy mogli dalej rzucać kostką. Grę terenową wygrały dziewczęta z klas siódmych, które jako pierwsze przekroczyły linię mety. Julia Górnicka, Julia Biernatowicz, Julia Księżak, Oliwia Kacprzak, Anastazja Serediuk.
Mimo niesprzyjającej pogody, wszyscy uczestnicy "30 - stki" dobrze się bawili i co naważniejsze ćwiczyli porozumiewanie się w języku angielskim.