Nasze sukcesy w roku szkolnym 2018/2019

• Uczeń klasy VIII a – Jakub Gucwa zdobył Grand Prix międzyszkolnego konkursu fotograficznego, ukazującego miejsca pamięci w naszym mieście i gminie, zorganizowanego z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, opiekun p. A. Dutkowski.
  • Uczennice klasy V a – Emilia Chojnacka i Julia Biernatowicz zajęły I miejsce w szkolnym konkursie na folder "Drogi Polaków do niepodległości" zorganizowanym z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, opiekun p. B. Krzemińska.
  • Uczennica klasy V a – Katarzyna Rokicka zajęła II miejsce w szkolnym konkursie na folder "Drogi Polaków do niepodległości" zorganizowanym z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, opiekun p. B. Krzemińska.
  • Uczniowie klasy V b - Emilia Bogdan, Julia Gutowska, Mikołaj Klus zajęli III miejsce w szkolnym konkursie na folder "Drogi Polaków do niepodległości" zorganizowanym z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, opiekun p. B. Krzemińska.
  • Uczeń klasy VII a - Piotr Koper zajął I miejsce w biegach przełajowych w Podgórzu, w swojej kategorii wiekowej, opiekun p. W. Tomkiewicz.
  • Uczennica klasy VI a - Oliwia Smulska zajęła III miejsce na II Festiwalu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej, w kategorii solista klas V - VIII, organizowanym przez SP w Nowym Miszewie, opiekun p. B. Krzemińska.
  • Chór szkolny zajął III miejsce na II Festiwalu Piosenki Żołnierskiej i Pariotycznej, w kategorii zespół klas V - VIII, organizowanym w SP w Nowym Miszewie, opiekun p. B. Krzemińska.
  • Uczennica klasy VI a - Oliwia Smulska została laureatką konkursu  piosenki ekologicznej o charakterze edukacyjnym, skierowany do dzieci i młodzieży z terenu Powiatu Płockiegow kategorii konkursu indywidualnego. Organizatorem była fundacja "Fundusz Lokalny Ziemi  Płockiej - Młodzi Razem", opiekun p. B. Krzemińska.
  • Chór szkolny został laureatem konkursu  piosenki ekologicznej o charakterze edukacyjnym, skierowany do dzieci i młodzieży z terenu Powiatu Płockiego w kategorii konkursu zespołowego. Organizatorem była fundacja "Fundusz Lokalny Ziemi  Płockiej - Młodzi Razem", opiekun p. B. Krzemińska.