Nasze sukcesy w roku szkolnym 2018/2019

• Uczennica klasy VI a - Oliwia Smulska zajęła III miejsce na II Festiwalu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej, w kategorii solista klas V - VIII, organizowanym przez SP w Nowym Miszewie, opiekun p. B. Krzemińska.
  • Chór szkolny zajął III miejsce na II Festiwalu Piosenki Żołnierskiej i Pariotycznej, w kategorii zespół klas V - VIII, organizowanym w SP w Nowym Miszewie, opiekun p. B. Krzemińska.
  • Uczennica klasy VI a - Oliwia Smulska została laureatką konkursu  piosenki ekologicznej o charakterze edukacyjnym, skierowany do dzieci i młodzieży z terenu Powiatu Płockiegow kategorii konkursu indywidualnego. Organizatorem była fundacja "Fundusz Lokalny Ziemi  Płockiej - Młodzi Razem", opiekun p. B. Krzemińska.
  • Chór szkolny został laureatem konkursu  piosenki ekologicznej o charakterze edukacyjnym, skierowany do dzieci i młodzieży z terenu Powiatu Płockiego w kategorii konkursu zespołowego. Organizatorem była fundacja "Fundusz Lokalny Ziemi  Płockiej - Młodzi Razem", opiekun p. B. Krzemińska.