Nasze sukcesy w roku szkolnym 2017/2018

• Uczeń klasy V b - Piotr Ciarka zajął I miejsce w IV edycji Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy Ogólnej „Omnibus” organizowanej przez SP w Podgórzu.
  • Uczeń klasy VI b - Adam Dutkowski zajął II miejsce w IV edycji Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy Ogólnej „Omnibus” organizowanej przez SP w Podgórzu.
  • Uczennica klasy VII b - Julia Klimczewska podczas głosowania internautów zajęła II miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Orzeł Biały - nasza duma”, opiekun p. J. Boszko.
  • Uczennica klasy VII b - Natalia Jaroszewska zakwalifikowała się do II etapu powiatowego konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia „Trzymaj Formę!”, realizowanego w ramach „Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego -Trzymaj Formę!”, opiekun p. J. Boszko.
  • Uczennica klasy II b - Julia Jeznach zajęłą I miejsce w konkursie plasycznym im. Marzeny Gruszczyńskiej pod hasłem: „Strażak-chroni, pomaga, ratuje”, organizowanym w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Marszałka J. Piłsudskiego w Orszymowie, opiekun p. B. Kolczyńska.
  • Uczennica klasy II b - Amelia Karpińska zdobyła wyróżnienie w konkursie plasycznym im. Marzeny Gruszczyńskiej pod hasłem: „Strażak-chroni, pomaga, ratuje”, organizowanym w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Marszałka J. Piłsudskiego w Orszymowie, opiekun p. B. Kolczyńska.
  • Uczeń klasy VI b - Adam Dutkowski zajął II miejsce w konkursie plasycznym im. Marzeny Gruszczyńskiej pod hasłem: „Strażak-chroni, pomaga, ratuje”, organizowanym w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Marszałka J. Piłsudskiego w Orszymowie, opiekun p. J. Boszko.
  • Uczennica klasy IV a - Julia Górnicka zajęła III miejsce w X edycji konkursu czytelniczego ,,Mole 2018" organizowanego przez SP im. W. H. Gawareckiego w Małej Wsi, opiekun p. K. Kiedrowska.
  • Uczennica klasy IV b -  Emilia Bogdan zajęła IV miejsce w X edycji konkursu czytelniczego ,,Mole 2018" organizowanego przez SP im. W. H. Gawareckiego w Małej Wsi, opiekun p. I. Kolankowska.
  • Uczennica klasy V a - Zuzanna Kaflińska zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym ,,Mistrz ortografii" organizowanym przez SP im. W.H.Gawareckiego w Małej Wsi, opiekun p. K. Kiedrowska.
  • Uczennica klasy VII b  - Natalia Jaroszewska zajęła II miejsce w konkursie recytatorskim ,,Walczyli, by Polska wolną była",w kategorii klas IV- VII , organizowanym w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Marszałka J. Piłsudskiego w Orszymowie, opiekun p. I. Kolankowska.
  • Uczennica klasy VII a - Julia Smółka zajęła III miejsce w konkursie recytatorskim ,,Walczyli, by Polska wolną była",w kategorii klas IV- VII , organizowanym w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Marszałka J. Piłsudskiego w Orszymowie, opiekun p. K. Kiedrowska.
  • Uczennica klasy II b - Anna Janczak zajęła III miejsce w konkursie recytatorskim ,,Walczyli, by Polska wolną była", w kategorii klas I- III, organizowanym w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Marszałka J. Piłsudskiego w Orszymowie, opiekun p. B. Kolczyńska.
  • Uczennice - Anna Janczak i Julia Jeznach  zajęły II miejsce w konkursie prozdrowotnym „Moje zdrowie to skarb”, który odbył się w SP w Małej Wsi, opiekun p. B. Kolczyńska.
  • Uczennica klasy VIIa - Zofia Zielińska zajęła I miejsce w kategorii klas IV - VII, w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Chopin w poezji", zorganizowanym w SP w Kobylnikach, opiekun p. K. Kiedrowska.
  • Uczennica klasy VIIb - Natalia Jaroszewska zajęła III miejsce w kategorii klas IV - VII, w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Chopin w poezji", zorganizowanym w SP w Kobylnikach, opiekun p. I. Kolankowska.
  • Uczennica klasy IIb - Anna Janczak zajęła I miejsce w kategorii klas I - III, w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Chopin w poezji", zorganizowanym w SP w Kobylnikach, opiekun p. B. Kolczyńska.
  • Uczennica klasy IIIa - Lena Szymańska zajęła III miejsce w kategorii klas I - III, w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Chopin w poezji", zorganizowanym w SP w Kobylnikach, opiekun p. M. Świerczewska.
  • Uczennica klasy VIa -Jowita Janiszewska zajęła III miejsce w kategorii klas IV - VII, w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Cztery pory roku w Żelazowej Woli", zorganizowanym w SP w Kobylnikach, opiekun p. U. Janiszewska.
  • Uczennica klasy IIIb - Agata Tatarka zajęła III miejsce w kategorii klas I - III, w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Cztery pory roku w Żelazowej Woli", zorganizowanym w SP w Kobylnikach, opiekun p. U. Janiszewska.
  • Uczennica kasy IIb - Ania Janczak zajęła I miejsce w kategorii klas I - III, w konkursie plastycznym "Portret Marszałka", organizowany przez Stowarzyszenie Wokół Śniadeckiego w Wyszogrodzie, opiekun p. B. Kolczyńska.
  • Uczennica kasy Ib - Pola Jasińska zajęła III miejsce w kategorii klas I - III, w konkursie plastycznym  "Portret Marszałka", organizowany przez Stowarzyszenie Wokół Śniadeckiego w Wyszogrodzie, opiekun p. A. Cichocka.
  • Uczennica kasy VIa - Jowita Janiszewska zajęła I miejsce w konkursie plastycznym "Portret Marszałka", organizowany przez Stowarzyszenie Wokół Śniadeckiego w Wyszogrodzie, opiekun p. J. Boszko.
  • Uczennica kasy VIIb -  Julia Klimczewska zajęła I miejsce w konkursie plastycznym "Portret Marszałka", organizowany przez Stowarzyszenie Wokół Śniadeckiego w Wyszogrodzie, opiekun p. J. Boszko.
  • Uczennica kasy VIIa - Julia Smółka zajęła I miejsce w konkursie plastycznym "Portret Marszałka", organizowany przez Stowarzyszenie Wokół Śniadeckiego w Wyszogrodzie, opiekun p. J. Boszko.
  • Uczeń klasy IV b - Zaniewski Dawid  zajął I miejsce w Biegach przełajowych organizowanych w Radzanowie na dystansie 450 m., opiekun p. W. Tomkiewicz.
  • Uczeń klasy IV b - Nowiński Filip zajął III miejsce w Biegach przełajowych organizowanych w Radzanowie na dystansie 450 m., opiekun p. W. Tomkiewicz.