Nasze sukcesy w roku szkolnym 2017/2018

• Uczennica kasy IIb - Ania Janczak zajęła I miejsce w kategorii klas I - III, w konkursie plastycznym "Portret Marszałka", organizowany przez Stowarzyszenie Wokół Śniadeckiego w Wyszogrodzie, opiekun p. B. Kolczyńska.
  • Uczennica kasy Ib - Pola Jasińska zajęła III miejsce w kategorii klas I - III, w konkursie plastycznym  "Portret Marszałka", organizowany przez Stowarzyszenie Wokół Śniadeckiego w Wyszogrodzie, opiekun p. A. Cichocka.
  • Uczennica kasy VIa - Jowita Janiszewska zajęła I miejsce w konkursie plastycznym "Portret Marszałka", organizowany przez Stowarzyszenie Wokół Śniadeckiego w Wyszogrodzie, opiekun p. J. Boszko.
  • Uczennica kasy VIIb -  Julia Klimczewska zajęła I miejsce w konkursie plastycznym "Portret Marszałka", organizowany przez Stowarzyszenie Wokół Śniadeckiego w Wyszogrodzie, opiekun p. J. Boszko.
  • Uczennica kasy VIIa - Julia Smółka zajęła I miejsce w konkursie plastycznym "Portret Marszałka", organizowany przez Stowarzyszenie Wokół Śniadeckiego w Wyszogrodzie, opiekun p. J. Boszko.
  • Uczeń klasy IV b - Zaniewski Dawid  zajął I miejsce w Biegach przełajowych organizowanych w Radzanowie na dystansie 450 m., opiekun p. W. Tomkiewicz.
  • Uczeń klasy IV b - Nowiński Filip zajął III miejsce w Biegach przełajowych organizowanych w Radzanowie na dystansie 450 m., opiekun p. W. Tomkiewicz.