e-mail: sekretariatspwyszogrod@wyszogrod.pl

• Odwiedziło nas: 1564536
  • Do końca roku: 287 dni
  • Do wakacji: 94 dni

Sukcesy w roku szkolnym 2010/2011

• Uczeń klasy VIa - Sebastian Szymerski zajął I miejsce w Konkursie Informatycznym "Mistrz klawiatury" organizowanym w SP w Rębowie, opiekun p. B. Krzemińska.
  • Uczennica klasy Va - Dominika Dziewulska zajęła II miejsce w Konkursie Informatycznym "Mistrz klawiatury" organizowanym w SP w Rębowie, opiekun p. B. Krzemińska.
  • Chór Szkoły Podstawowej w Wyszogrodzie zajął I miejsce na IX Festiwalu Piosenki Rozmaitej w Nowym Miszewie w kategorii zespoły, opiekun p. B. Krzemińska.
  • Uczennica klasy Vb - Karolina Kiljan zajęła I miejsce na IX Festiwalu Piosenki Rozmaitej w Nowym Miszewie w kategorii soliści, opiekun p. B. Krzemińska.
  • Uczeń klasy IIb - Krzysztor Rokicki zajął I miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym "Mały Przyjaciel Przyrody", w kategorii klas II, opiekun p. U. Janiszewska.
  • Uczennica klasy IIa - Klaudia Kozakiewicz zajęła II miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym "Mały Przyjaciel Przyrody", w kategorii klas II, opiekun p. M. Świerczewska.
  • Uczennica klasy Ia - Martyna Rokicka zajęła II miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym "Mały Przyjaciel Przyrody", w kategorii klas I, opiekun p. J. Truchlewska.
  • Uczeń klasy Ib - Bartosz Brzeziński zajął III miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym "Mały Przyjaciel Przyrody", w kategorii klas I, opiekun p. W. Przedwojewska.
  • Uczennica klasy IV - Monika Szafaryn zajęła III miejsce w Konkursie Czytelniczym "Mole 2011 - baśnie różnych narodów" organizowanym w SP w Małej Wsi, opiekun p. I. Kolankowska.
  •  Uczennica Klaudia Kozakiewicz zajęła I miejsce w V edycji Międzygminnego Konkursu "Czytanie ze zrozumieniem" organizowanym w SP w W Wyszogrodzie, opiekun p. M. Świerczewska.
  • Uczeń Mateusz Szafaryn zajął II miejsce w V edycji Międzygminnego Konkursu "Czytanie ze zrozumieniem" organizowanym w SP w W Wyszogrodzie, opiekun p. U. Janiszewska
  • Uczeń Jakub Bogiel zajął III miejsce w V edycji Międzygminnego Konkursu "Czytanie ze zrozumieniem" organizowanym w SP w W Wyszogrodzie, opiekun p. M. Świerczewska.
  • Uczeń Krzysztof Rokicki zajął IV miejsce w V edycji Międzygminnego Konkursu "Czytanie ze zrozumieniem" organizowanym w SP w W Wyszogrodzie, opiekun p. U. Janiszewska.
  • Uczennica Aleksandra Brudzyńska zajęła I miejsce w kategorii klas III w V edycji Międzygminnego Konkursu "Czytanie ze zrozumieniem" organizowanym w SP w W Wyszogrodzie, opiekun p. K. Wiechecka.
  • Uczennica klasy VIa - Anna Majewska zajęła I miejsce w Konkursie "Święty Stanisław Kostka odkryty na nowo" organizowanym w Sikorzu, opiekun p. B. Szymańska.
  • Uczennica klasy Va - Aleksandra Zientara zajęła III miejsce w VIII edycji Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego organizowanego w SP w Wyszogrodzie, opiekun p. I. Kolankowska.
  • Uczennica klasy Va - Weronika Boszko zdobyła wyróżnienie w VIII edycji Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego organizowanego w SP w Wyszogrodzie, opiekun p. I. Kolankowska.
  • Uczennica klasy II - Julia Rybicka zdobyła wyróżnienie w VIII edycji Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego organizowanego w SP w Wyszogrodzie, opiekun p. M. Świerczewska.
  • Uczennica klasy Vb - Karolina Kiljan zajęła I miejsce w Międzygminnym Konkursie Piosenki "Czasy wojenne w piosence" organizowanym w SP w Wyszogrodzie, opiekun p. B. Krzemińska.
  • Uczennica klasy II - Julia Rybicka zdobyła wyróżnienie w gminnych eliminacjach XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Powódź, pożar, dniem czy nocą - straż przychodzi Ci z pomocą", opiekun p. M. Świerczewska.
  • Uczennica klasy VIa - Irena Kamińska zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym w kategorii "Życie Fryderyka Chopina" organizowanym w Kobylnikach, opiekun p. B. Krzemińska.
  • Uczennica klasy VIa - Justyna Stalczewska zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym w kategorii "Życie Fryderyka Chopina" organizowanym w Kobylnikach, opiekun p. B. Krzemińska.
  • Uczennica klasy IV - Wiktoria Głowcka zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Obraz polskiej wsi w muzyce Fryderyka Chopina", organizowanym w kobylnikach, opiekun p. U. Janiszewska.
  • Uczeń klasy IIb -Krzysztof Rokicki zajął II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Obraz polskiej wsi w muzyce Fryderyka Chopina", organizowanym w kobylnikach, opiekun p. U. Janiszewska.
  • Uczeń klasy IIb -Krzysztof Rokicki zajął I miejsce w konkursie plastycznym pt. "Wojna obronna 1939 roku" zorganizowanym przez Gimnazjum im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą w Wyszogrodzie, opiekun p. U. Janiszewska.
  • Uczeń klasy III - Michał Skroński otrzymał wyróżnienie w konkursie plastycznym "Zmiany w mojej okolicy" przeprowadzonym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007 - 2013 współfinansowanego przez Uni e Europejską, opiekun p. K. Wiechecka.
  • W dniu 19.01.2011 r. na hali sportowej w Wyszogrodzie odbył się turniej finałowy Powiatowych Igrzysk Młodzieży szkolnej P.S.Z.S. w halową piłkę nożną chłopców. W turnieju udział wzięły następujące Szkoły: SP Wyszogród, SP Miszewo Duże, SP Drobin, SP Przeciszewo, SP Słubice, SP Duninów. Po bardzo wyrównanej walce wyniki turnieju były następujące: I miejsce - SP Wyszogród, II miejsce - SP Duninów, III miejsce - SP Przeciszewo. Mistrzem powiatu w halowej piłce nożnej na rok szkolny 20010/2011 zostali chłopcy z naszej szkoły, opiekun p. W. Tomkiewicz.
  • W dniu 20.12.2010 roku na hali sportowej w Wyszogrodzie odbył się turniej eliminacyjny Powiatowych Igrzysk Młodzieży szkolnej P.S.Z.S. rejon Wyszogród w halową piłkę nożną chłopców. W turnieju udział wzięły następujące szkoły: SP Wyszogród, SP Miszewo, SP Radzanowo, SP Słupno, SP Bulkowo, SP Mała Wieś. Po zaciętej rywalizacji do finału powiatowego weszły szkoły: SP Wyszogród, opiekun p. W. Tomkiewicz i SP Miszewo.
  • Uczniowie klasy III zajęli I miejsce w konkursie tanecznym "Tańce narodowe elementem naszej tożsamości", organizowanym w Chociszewie, opiekun p. B. Krzemińska.
  • Uczennica klasy VIa - Irena Kamińska zajęła II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Szlachetne zdrowie", opiekun p. I. Kolankowska.
  • Uczennica klasy IIa - Julia Rybicka zajęła III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Szlachetne zdrowie", opiekun p. M. Świerczewska.
  • Uczennica klasy VIa - Irena Kamińska zajęła I miejsce w konkursie literacko - historycznym w kategorii proza, organizowanym w Chociszewie, opiekun p. I. Kolankowska.
  • Uczennica klasy Va - Weronika Boszko zajęła III miejsce w konkursie literacko - historycznym w kategorii poezja, organizowanym w Chociszewie, opiekun p. I. Kolankowska.
  • Uczennica klasy VIa - Anna Majewska zajęła I miejsce w konkursie literacko - historycznym w kategorii poezja, organizowanym w Chociszewie, opiekun p. I. Kolankowska.
  • 6 października 2010 r. w Bodzanowie odbyły się eliminacje rejonowe w piłce nożnej chłopców szkół podstawowych. W zawodach brały udział następujące dróżyny: SP Bodzanów, SP Bulkowo, SP Radzanowo, SP Święcice, SP Wyszogród. Po rozegraniu 10 spotkań zawody wygrali chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Wyszogrodzie, tym samym awansowali do finału powiatowego, opiekun p. W. Tomkiewicz.