Szkoła Podstawowa |im. K. K. Baczyńskiego |w Wyszogrodzie

09-450 Wyszogród      ul. Niepodległości 11  

Tel. (24) 231-10-30  

Kontakt

Szkoła Podstawowa

im. K. K. Baczyńskiego

ul. Niepodległości 11

09-450 Wyszogród

e-mail: sp-wyszogrod@wp.pl

Statystyki

  • Odwiedziny: 562785
  • Do końca roku: 42 dni
  • Do wakacji: 215 dni

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2017/2018

KLASY I-III

Nazwa zajęć

Klasa

Nauczyciel

Termin

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z edukacji polonistycznej

I b

p. A. Cichocka

Poniedziałek- 5 godz. lek

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z edukacji matematycznej

I b

p. A. Cichocka

Środa- 6 godz. lek

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z edukacji polonistycznej

I a

p. M. Komorowska

Wtorek- 5 godz. lek

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z edukacji matematycznej

I a

p. M. Komorowska

Czwartek – 5 godz. lek

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z edukacji polonistycznej

II a

p. W. Przedwojewska

Środa- 5 godz. lek

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z edukacji matematycznej

II a

p. W. Przedwojewska

Czwartek – 5 godz. lek

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z edukacji wczesnoszkolnej

II b

p. B. Kolczyńska

Wtorek – 5 godz. lek

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z edukacji wczesnoszkolnej

II b

p. B. Kolczyńska

Środa- 6 godz. lek

Zajęcia logopedyczne

II b

p. M. Świerczewska

Wtorek – 5 godz. lek

Zajęcia logopedyczne

II b

p. K. Żochowska

Wtorek – 6 godz. lek

Zajęcia logopedyczne

II b

p. K. Żochowska

Czwartek -5 godz. lek

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

II b

p. M. Świerczewska

Czwartek- 6 godz. lek

Zajęcia rewalidacyjne (2h)

II b

p. M. Rakowska

Wtorek – 1140 - 1340

Zajęcia logopedyczne

III a

p. M. Świerczewska

Wtorek -6 godz. lek

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z edukacji polonistycznej

III a

p. M. Świerczewska

Poniedziałek- 2 godz. lek

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z edukacji matematycznej

III a

p. M. Świerczewska

Piątek – 1 godz. lek

Zajęcia rewalidacyjne

III a

p. M. Rakowska

Poniedziałek- 750-950

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

III a

p. M. Rakowska

Środa- 2 godz. lek

Piątek -1 godz. lek

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

III a

p. M. Świerczewska

Poniedziałek – 1 godz. lek

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z edukacji polonistycznej

III b

p. U. Janiszewska

Poniedziałek- 6 godz. lek

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z edukacji matematycznej

III b

p. U. Janiszewska

Środa- 6 godz. lek

Zajęcia rewalidacyjne

III b

p. M. Komorowska

Środa – 1245-1345

piątek -6 godz. lek

 

KLASY IV-VIII

Nazwa zajęć

Klasa

Nauczyciel

Termin

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

VII b

p. B. Jasińska

Poniedziałek- 7 godz. lek

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. angielskiego

IV a, b

p. A. Nowak

Poniedziałek – 7 godz. lek

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego

VI a, b

p. A. Kolankowska

Poniedziałek – 8 godz. lek

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

VI b

p. B. Jasińska

Poniedziałek – 8 godz. lek

Zajęcia logopedyczne

VI a

p. K. Żochowska

Poniedziałek- 7.15-8.00

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

V a, b

p. A. Wojciechowska

Wtorek – 7 godz. lek

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

VI a

p. A. Wojciechowska

Wtorek – 8 godz. lek

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. angielskiego

VII a, b

p. A. Nowak

Wtorek- 8 godz. lek

Zajęcia korekcyjno –kompensacyjne

VI b, VII a

p. M. Świerczewska

Wtorek – 8 godz. lek

Zajęcia logopedyczne

VI a

p. K. Żochowska

Środa- 7.15- 8.00

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. angielskiego

V a

p. A. Nowak

Środa – 7 godz. lek

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. niemieckiego

VII b

p. S. Szmulewicz

Środa- 8 godz. lek

Chór

Grupa I

p. B. Krzemińska

Środa- 7 godz. lek

Zajęcia korekcyjno –kompensacyjne

VI a, b

p. M. Świerczewska

Czwartek- 7.15 – 8.00

Chór

Grupa II

p. B. Krzemińska

Czwartek -7 godz. lek

Koło polonistyczne

V b, VII a

p. K. Kiedrowska

Czwartek – 7 godz. lek

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

VII a

p. A. Wojciechowska

Czwartek – 7 godz. lek

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego

IV b

p. A. Kolankowska

Piątek – 5 godz. lek

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego

V a

p. K. Kiedrowska

Piątek – 6 godz. lek

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego

VII a

p. K. Kiedrowska

Piątek – 7 godz. lek

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego

VII b

p. A. Kolankowska

Piątek – 8 godz. lek