Szkoła Podstawowa |im. K. K. Baczyńskiego |w Wyszogrodzie

09-450 Wyszogród      ul. Niepodległości 11  

Tel. (24) 231-10-30  

Kontakt

Szkoła Podstawowa

im. K. K. Baczyńskiego

ul. Niepodległości 11

09-450 Wyszogród

e-mail: sp-wyszogrod@wp.pl

Statystyki

  • Odwiedziny: 500769
  • Do końca roku: 192 dni
  • Do wakacji: 1 dzień

Kadra nauczycielska

Kadra Szkoły Podstawowej        
     w Wyszogrodzie
          

 Dyrektor: Bogumiła Jasińska            
 
 

1.

Cichocka

Anna

naucz.

kontraktowy

mgr z p. p.

edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna

studia podypl.

filologia polska 

 

2.

Kiedrowska

 Karolina

naucz. kontrakt.

lic. z p. p.

filologia polska

 

 

2.

Janas

Ewa

naucz. dyplom.

mgr z p. p.

geografia

studia podypl.

przyroda i ochrona środowiska

studia podypl. wychowanie fizyczne i zdrowotne 

4.

Janiszewska

 Urszula

naucz.

mian.

mgr z p. p.

pedagogika w zakresie pedagogiki wieku dziecięcego

studia podypl.

edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych

studia podypl.

Teologia ogólna a przygotowaniem katechetycznym

5.

Jasińska

Bogumiła

naucz. dyplom.

mgr z p. p.

matematyka

studia podypl.

organizacja

i zarządzanie oświatą

kurs kwalifikacyjny:

sprawowanie nadzoru pedagogicznego

 

6.

Kolankowska

Anna Iwona

naucz. dyplom.

mgr z p. p.

filologia polska

studia podypl.

historia i wiedza

o społeczeństwie

 

7.

Kolczyńska

Barbara

naucz. dyplom.

mgr z p. p.

nauczanie początkowe

z wychowaniem przedszkolnym

studia podypl.

matematyka

 

8.

Krzemińska

Beata

naucz. dyplom.

mgr z p. p.

pedagogika w zakresie sztuki oraz informatyki i mediów w edukacji

studia podypl.

informatyka

i technologie informatyczne

studia podypl.

formy gimnastyczno-taneczne

z rytmiką

9.

Lichota

Maria

naucz. dyplom.

lic. z p. p.

pedagogika biblioteczna

 

 

10.

Aldona

Nowak

       

11.

Przedwojewska

Wanda

naucz. dyplom. 

mgr z p. p.

nauczanie początkowe

z wychowaniem przedszkolnym

studia podypl.

plastyka

z elementami techniki 

kurs kwalifikacyjny: terapia pedagogiczna 

12.

Szmulewicz

Sylwia

naucz. dyplom.

mgr z p. p.

filologia germańska

kurs kwalifikacyjny: wychowanie

do życia rodzinie

 

13.

ks. Michał

Łuczka

naucz.

stażysta

mgr z p. p. 

 

 

14.

Wojciechowska

Agata

naucz.

stażysta

lic. z p. p.

matematyka

 

 

15.

Świerczewska

Małgorzata

naucz. dyplom.

mgr z p. p.

pedagogika wieku dziecięcego

studia podypl.

pedagogika korekcyjno-kompensacyjna 

 z logopedią

w szkole

 

16.

Tomkiewicz

Wiesław

naucz. dyplom.

mgr z p. p.

wychowanie fizyczne

studia podypl.

trenerskie w piłce siatkowej

kurs kwalifikacyjny: gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna

 

17.

Truchlewska

 Joanna

naucz. mianow.

mgr z p. p.

pedagogika wczesnoszkolna

studia podypl.

technika

 z elementami plastyki

 

18.

Wiechecka

Krystyna

naucz. dyplom.

mgr z p. p.

nauczanie początkowe

studia podypl.

technika

 z elementami plastyki

 

19.

Woźniak

Wiesława

naucz. dyplom.

mgr z p. p.

pedagogika

studia podypl.

w zakresie bibliotek naukowych

 

studia podypl.

teologia

w zakresie nauczania religii 

20.

Żochowska

Katarzyna

naucz.

mianow.

mgr z p. p.

pedagogika korekcyjna

 studia podypl.

logopedia