Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Komunikaty

INFORMACJA – stypendium szkolne

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wyszogrodzie informuje, że do 31 października 2018r. przyjmować będzie wnioski na stypendium socjalne.

• Dochód w przeliczeniu na 1 osobę w rodzinie nie może przekraczać kwoty 528 netto (zgodnie z ustawą o pomocy społecznej).
  • Dochód z gospodarstwa rolnego liczony jest: liczba ha przeliczeniowych x 308 zł.

WNIOSKI  DO  POBRANIA  W  SEKRETARIACIE  SZKOŁY.

Rodzice pierwszoklasistów

serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w bezpłatnym Programie badań przesiewowych słuchu dla uczniów klas pierwszych szkół podstawowych z województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2017/2018 oraz 2018/2019, realizowanym przez Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu. Szczegóły dot. Programu przedstawiamy w załączonym piśmie, które znajduje się w plikach do pobrania.

Uwaga!

Ze względu na coraz większe zagrożenia płynace z sieci, prosimy Rodziców o zapoznanie się z dokumentem

dostępnyn na dole strony w Plikach do pobrania.

Legitymacja szkolna

W związku ze zbliżającym się okresem wyjazdów wakacyjnych informujemy, że od dnia 23 stycznia 2015r (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 29.12.2014r. – Dz. U. z 2015r., poz. 23)

obowiązuje nowy wzór legitymacji szkolnej

o symbolu MEN-I/50a/2  zawierający numer PESEL.

Uczniowie posiadający legitymacje na dotychczasowych drukach

o symbolu MEN-I/50/2, proszeni są o zgłoszenie się do sekretariatu

w celu dopisania numeru PESEL.