Szkoła Podstawowa |im. K. K. Baczyńskiego |w Wyszogrodzie

09-450 Wyszogród      ul. Niepodległości 11  

Tel. (24) 231-10-30  

Kontakt

Szkoła Podstawowa

im. K. K. Baczyńskiego

ul. Niepodległości 11

09-450 Wyszogród

e-mail: sp-wyszogrod@wp.pl

Statystyki

  • Odwiedziny: 511014
  • Do końca roku: 160 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!
Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Wzorowi uczniowie

Wzorowi uczniowie

W  roku szkolnym 2016/2017 najlepsze wyniki w nauce osiągnęli uczniowie:

Klasa Ia

  1. Bieniek Helena                                 

  2. Brzeziński Szymon                              

  3. Pietrzak Michalina                               

  4. Filipiak Adrian                        

  5. Tyszkiewicz Justyna

  6. Racki Igor                                     

  7. Kobla Amelia                                 

  8. Domańska Alicja

 

Klasa Ib

1.      Będor Patrycja

2.      Borkowska Natalia

3.      Górnicka Oliwia

4.      Janczak Anna

5.      Jeznach Julia Natalia

6.      Karpińska Amelia

7.      Kopańska Roksana

8.      Przystupa Emilia Aniela

9.      Smulski Mikołaj

 

Klasa IIa

1.      Bartosiński Rafał

2.      Ciszewska Weronika

3.    Fotek Maksymilian

4.      Kaźmierczak Wiktoria

5.      Nowak Zuzanna

5.      Szybisty Anita 

6.      Szymańska Lena

7.      Paduch Przemysław

 

Klasa IIb

1.      Brzezińska Patrycja

2.      Cętkowska Małgorzata

3.      Górnicka Adrianna

4.      Jasiński Kacper

5.      Krzemińska Laura

6.      Kurek Emilia

7.      Tatarka Agata

 

Klasa IIIa

1.      Biernatowicz Julia

2.      Borowski Bartosz

3.      Brzeziński Dawid

4.      Chojnacka Emilia

5.      Górnicka Julia

6.      Korecka Julia

7.      Paradowska Paulina

8.      Rokicka Katarzyna

 

Klasa IIIb

1.      Bogdan Emilia

2.      Boszko Mateusz Krzesimir

3.      Klus Mikołaj

4.      Sobczak Sebastian Igor

5.      Zaniewski Dawid

 

Klasa IVa

1.      Kaflińska Zuzanna – 5,08

2.      Ciarka Piotr – 5,0  

3.      Goczkowska Anna – 5,0

4.      Golis Zbigniew – 5,0

5.      Zięmba Zofia – 5,0

6.      Gortat Adam – 4,8

7.      Rutkowska Julia – 4,75

8.      Smulska Oliwia – 4,75

 

Klasa IVb

1.      Stelmach Julia – 5,08

2.      Ozdowska Zuzanna – 5,08

3.      Bratkowska Klaudia – 4,9

4.      Rakowska Wiktoria – 4,9

5.    Kamińska Klaudia - 4,8

 

Klasa Va

1.      Fotek Nikola – 5,16

2.      Koper Piotr – 5,0

3.      Cichocka Melania – 4,9

 

Klasa Vb

1.      Dutkowski Adam – 5,08

2.      Kaflińska Zofia – 4,8

 

Klasa VIa

1.      Zielińska Zofia – 5,3

2.      Dziewulska Alicja – 5,08

3.      Sobczak Alicja – 4,8

4.      Zaniewska Dominika - 4,8

5.      Buks Martyna - 4,75 

6.    Korpowska Weronika - 4,75

7.    Marczak Zuzanna - 4,75

8.    Smółka Julia – 4,75

 

Klasa VIb

1.        Jaroszewska Natalia – 5,0

2.        Klimczewska Julia - 4,8

3.        Malczewska Julita – 4,8