Szkoła Podstawowa |im. K. K. Baczyńskiego |w Wyszogrodzie

09-450 Wyszogród      ul. Niepodległości 11  

Tel. (24) 231-10-30  

Kontakt

Szkoła Podstawowa

im. K. K. Baczyńskiego

ul. Niepodległości 11

09-450 Wyszogród

e-mail: sp-wyszogrod@wp.pl

Statystyki

  • Odwiedziny: 674590
  • Do końca roku: 221 dni
  • Do wakacji: 29 dni
Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Wzorowi uczniowie

Wzorowi uczniowie

W  I semestrze roku szkolnego 2017/2018 najlepsze wyniki w nauce osiągnęli uczniowie:

 

 

Klasa Ia

  1.  Czajka Miłosz
  2.  Jeziak Maja
  3.  Łykowska Julia
  4.  Jachowicz Kacper
  5.  Wysocka Ewa
  6.  Zielińska Antonina
  7.  Śnieć Zuzanna

 

Klasa Ib

  1.  Guz Dominika
  2.  Jasińska Pola
  3.  Karpiński Sergiusz
  4.  Misiakowska Anna
  5.  Ogrodowska Anna
  6.  Plichcińska Oliwia
  7.  Sidor Emilia
  8.  Walczak Wiktoria
  9.  Woźniak Oliwia

 

Klasa IIa

  1. Bieniek Helena                                 

  2. Brzeziński Szymon                              

  3. Domańska Alicja                            

  4. Filipiak Adrian                        

  5. Pietrzak Michalina  

  6. Racki Igor                                     

  7. Szafaryn Oliwia                                

  8.  Tyszkiewicz Justyna

 

Klasa IIb

1.    Górnicka Oliwia

3.     Janczak Anna

3.     Jeznach Julia Natalia

4.      Karpińska Amelia

5.      Kopańska Roksana

6.      Smulski Mikołaj

 

Klasa IIIa

1.      Bartosiński Rafał

2.     Ciszewska Weronika

3.    Kaźmierczak Wiktoria

4.      Paduch Przemysław

5.      Szybisty Anita 

6.      Szymańska Lena 

 

Klasa IIIb

1.     Jasiński Kacper

2.     Krzemińska Laura

3.    Tatarka Agata

 

Klasa IVa

1.      Brzeziński Dawid - 5,33

2.      Chojnacka Emilia - 5,16

3.      Górnicka Julia - 5,16

4.      Paradowska Paulina - 5,16

5.      Rokicka Katarzyna - 5,16

6.      Biernatowicz Julia - 5,0

 

Klasa IVb

1.      Zaniewski Dawid - 5,25

2.      Boszko Mateusz Krzesimir - 5,16

3.      Klus Mikołaj - 5,1

4.      Sobczak Sebastian Igor - 5,08

5.      Bogdan Emilia - 4,9

6.    Seredyuk Anastasiya - 4,75

 

Klasa Va

1.      Kaflińska Zuzanna – 5,08

2.      Zięmba Zofia – 5,08 

3.      Smulska Oliwia – 5,0

4.      Goczkowska Anna – 4,9

5.      Golis Zbigniew – 4,9

6.      Gortat Adam – 4,9

7.      Ciarka Piotr – 4,8

8.      Rutkowska Julia – 4,75

 

Klasa Vb

1.      Ozdowska Zuzanna – 5,25

2.      Stelmach Julia – 5,16

3.      Kamińska Klaudia - 5,8

4.      Rakowska Wiktoria – 5,8

5.    Bratkowska Klaudia – 4,75

6.    Brzózka Dawid - 4,75

 

Klasa VIa

1.    Fotek Nikola – 5,25

2.    Cichocka Melania – 5,08

3.    Koper Piotr – 5,08

 

Klasa VIb

1.      Dutkowski Adam – 5,08

2.      Kaflińska Zofia – 5,0

 

Klasa VIIa

1.      Zielińska Zofia – 5,2

2.      Dziewulska Alicja – 5,1

3.    Smółka Julia - 4,8

 

Klasa VIIb

1.        Jaroszewska Natalia – 4,9

 

 

LISTA OSÓB ZE 100% FREKWENCJĄ

  1.             Dudek Igor kl. I a
  2.             Nikifor Wiktor kl. I a
  3.             Misiakowska Anna kl. I b
  4.             Bieniek Helena kl. II a
  5.             Brzeziński Szymon kl. II a
  6.             Fabianowicz Ada kl. II b
  7.             Ciszewska Weronika kl. III a
  8.             Kaźmierczak Wiktoria kl. III a
  9.             Jasiński Kacper kl. III b      
  10. Brzeziński Dawid kl. IV a       
  11. Ciarka Piotr kl. V a
  12. Ozdowska Zuzanna kl. V b
  13. Sobczak Alicja kl. VII a
  14. Fabianowicz Sylwia kl. VII b
  15. Golis Adam kl. VII b
  16. Jaroszewska Natalia kl. VII b