Szkoła Podstawowa |im. K. K. Baczyńskiego |w Wyszogrodzie

09-450 Wyszogród      ul. Niepodległości 11  

Tel. (24) 231-10-30  

Kontakt

Szkoła Podstawowa

im. K. K. Baczyńskiego

ul. Niepodległości 11

09-450 Wyszogród

e-mail: sp-wyszogrod@wp.pl

Statystyki

  • Odwiedziny: 511065
  • Do końca roku: 160 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Nasze sukcesy w roku szkolnym 2015/2016

  • Uczennica klasy Va - Zosia Zielińska zajęła III miejsce w XII Przeglądzie Piosenki Polskiej, organizowanym w SP w Bodzanowie, opiekun p. B. Krzemińska.
  • Uczennica klasy VIb - Zuzanna Kobla zajęła II miejsce w III Międzyszkolnym konkursie na komiks w języku angielskim, organizowanym w SP w Podgórzu, opiekun p. E. Bombała.
  • Uczniowie klasy IIIa - Zbigniew Golis, Adam Gortat i Zuzanna Kaflińska zajęli II miejsce w konkursie wiedzy pt. "Kraina wierszy Brzechwy i Tuwima", organizowanym w SP w Małej Wsi, opiekun p. J. Truchlewska.
  • Uczniowie klasy IIIb - Zuzanna Ozdowska, Julia Stelmach i Sebastian Gawlik zajęli III miejsce w konkursie wiedzy pt. "Kraina wierszy Brzechwy i Tuwima", organizowanym w SP w Małej Wsi, opiekun p. W. Przedwojewska.
  • Uczennica klasy VI b - Aleksandra Krawczyńska zajęła III miejsce w finale konkursu na prezentację multimedialną "Jan Paweł II - Papież Dobroci", organizowanym w SP w Łaszewie, opiekun p. B. Krzemińska.
  • Uczeń klasy IV b - Adam Dutkowski zajął I miejsce w konkursie czytelniczym "Mole 2016" organizowanym w SP w Małej Wsi, opiekun p. A. Kolankowska.
  • Uczennica klasy IV a - Jowita Janiszewska zajęła II miejsce w konkursie czytelniczym "Mole 2016" organizowanym w SP w Małej Wsi, opiekun p. A. Kolankowska.
  • Uczennica klasy IV b - Zofia Kaflińska zajęła III miejsce w konkursie czytelniczym "Mole 2016" organizowanym w SP w Małej Wsi, opiekun p. A. Kolankowska.
  • Uczeń klasy IV a - Piotr Koper zajął IV miejsce w konkursie czytelniczym "Mole 2016" organizowanym w SP w Małej Wsi, opiekun p. A. Kolankowska.
  • Uczennica klasy V b - Julia Klimczewska zajęła I miejsce w konkursie na album zawierający najpiękniejsze wiersze polskich poetów pt. "Ojczyzno ma...", organizowanym w SP w Chociszewie, opiekun p. A. Kolankowska.
  • Uczeń klasy IV a - Mikołaj Żochowski zajął II miejsce w konkursie na album zawierający najpiękniejsze wiersze polskich poetów pt. "Ojczyzno ma...", organizowanym w SP w Chociszewie, opiekun p. A. Kolankowska.
  • Uczennica klasy IV b - Zofia Kaflińska zajęła III miejsce w konkursie na album zawierający najpiękniejsze wiersze polskich poetów pt. "Ojczyzno ma...", organizowanym w SP w Chociszewie, opiekun p. A. Kolankowska.
  • Uczeń klasy VI a - Aleksander Turkowski zdobył wyróżnienie w konkursie na album zawierający najpiękniejsze wiersze polskich poetów pt. "Ojczyzno ma...", organizowanym w SP w Chociszewie, opiekun p. A. Borowska.
  • Uczennica klasy V a - Zofia Zielińska zajęła II miejsce w kategorii klas IV - VI, w konkursie recytatorskim "Wiersze Jana Brzechwy", organizowanym w SP w Orszymowie, opiekun p. A. Borowska.
  • Uczennica klasy V b - Natalia Jaroszewska zajęła III miejsce w kategorii klas IV - VI, w konkursie recytatorskim "Wiersze Jana Brzechwy", organizowanym w SP w Orszymowie, opiekun p. A. Kolankowska.
  • Uczennica klasy III a - Julia Rutkowska zajęła III miejsce w kategorii klas I - III, w konkursie recytatorskim "Wiersze Jana Brzechwy", organizowanym w SP w Orszymowie, opiekun p. J. Truchlewska.
  • Uczennica klasy III b - Julia Stelmach zdobyła wyróżnienie w konkursie recytatorskim "Wiersze Jana Brzechwy", organizowanym w SP w Orszymowie, opiekun p. W. Przedwojewska.
  • Uczniowie: Jowita Janiszewska klasa IV a (w kategorii klas IV - VI) i Mikołaj Popiłko klasa III b (w kategorii klas I - III)  zajęli I miejsca w konkursie plastycznym "Jan Brzechwa - poeta dziecięcej radości", organizowanym w SP w Orszymowie, opiekunowie: p. K. Wiechecka i p. W. Przedwojewska.
  • Uczeń klasy VI a - Aleksander Turkowski zdobył wyróżnienie w konkursie plastycznym organizowanym przez Starostwo w Płocku, pod hasłem "W trosce o nasze bezpieczeństwo", opiekun p. J. Truchlewska.
  • Uczennica klasy VI a - Martyna Rokicka zajęła IV miejsce w konkursie organizowanym w LO w Sikorzu pt. "Święty Stanisław Kostka, odkryty na nowo", opiekun p. W. Woźniak.
  • Uczennica klasy II a - Julia Górnicka zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Mały przyjaciel przyrody", organizowanym w SP w Małej Wsi, opiekun p. K. Wiechecka.
  • Uczeń klasy III a - Zbigniew Golis zajął III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Mały przyjaciel przyrody", organizowanym w SP w Małej Wsi, opiekun p. J. Truchlewska.
  • Chór szkolny zajął II miejsce na XIV Festiwalu Piosenki Rozmaitej organizowanym w SP w Nowym Miszewie, w kategorii zespoły IV - VI,  opiekun p. B. Krzemińska.
  • Uczennica klasy V a - Zosia Zielińska zajęła II miejsce na XIV Festiwalu Piosenki Rozmaitej organizowanym w SP w Nowym Miszewie, w kategorii soliści IV - VI,  opiekun p. B. Krzemińska.
  • Uczennica klasy VI a- Magdalena Kazimierczak zajęła II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom", organizowanym w SP w Wyszogrodzie, opiekun p. W. Tomkiewicz.
  • Uczniowie: Brzezinski Bartosz klasa VI b, Kazimierczak Magdalena klasa VI a, Zielińska Zofia klasa V a, Golis Adam kalsa V b, zajęli II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy "Szlachetne zdrowie", organizowanym w SP w Rębowie, opiekun p. E. Bieńkowska.
  • Uczeń klasy IIIa - Wiktor Krzemiński zajął I miejsce w konkursie plastycznym "Wojna obronna 1939 r.", w kategorii klas I - III, zorganizowanym przez Gimnazjum im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą w Wyszogrodzie, opiekun p. J. Truchlewska.
  • Uczeń klasy IVb - Adam Dutkowski zajął II miejsce w konkursie plastycznym "Wojna obronna 1939 r.", w kategorii klas IV - VI, zorganizowanym przez Gimnazjum im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą w Wyszogrodzie, opiekun p. W. Przedwojewska.