Szkoła Podstawowa |im. K. K. Baczyńskiego |w Wyszogrodzie

09-450 Wyszogród      ul. Niepodległości 11  

Tel. (24) 231-10-30  

Kontakt

Szkoła Podstawowa

im. K. K. Baczyńskiego

ul. Niepodległości 11

09-450 Wyszogród

e-mail: sp-wyszogrod@wp.pl

Statystyki

  • Odwiedziny: 500778
  • Do końca roku: 192 dni
  • Do wakacji: 1 dzień

Nasze sukcesy w roku szkolnym 2013/2014

  • Uczennica klasy VI - Magdalena Paradowska zajęła IV miejsce w konkursie języka angielskiego "English Master" organizowanym w SP w Kobylnikach, opiekun p. K. Kwiatkowska-Lichota.
  • Uczennica klasy Ib - Julia Stelmach zajęła II miejsce w Międzygminnym Konkursie "Mistrz pisania", w kategorii klas I, organizowanym w SP w Rębowie, opiekun p. W. Przedwojewska.
  • Uczennica klasy Ia - Zuzanna Kaflińska zajęła I miejsce w Międzygminnym Konkursie "Mistrz pisania", w kategorii klas I, organizowanym w SP w Rębowie, opiekun p. J. Truchlewska.
  • Uczennica klasy IIa - Nikola Fotek zajęła II miejsce w Międzygminnym Konkursie "Mistrz pisania", w kategorii klas II, organizowanym w SP w Rębowie, opiekun p. M. Świerczewska.
  • Uczennica klasy IIIa - Alicja Dziewulska zajęła II miejsce w Międzygminnym Konkursie "Mistrz pisania", w kategorii klas III, organizowanym w SP w Rębowie, opiekun p. K. Wiechecka.
  • Uczennica klasy IIIa - Zofia Zielińska zajęła I miejsce w Konkursie pięknego czytania, organizowanym w SP w Bodzanowie w kategorii klas III, opiekun p. K. Wiechecka.
  • Uczeń klasy Ib - Bruno Więckowski zajął I miejsce w Konkursie pięknego czytania, organizowanym w SP w Bodzanowie w kategorii klas I, opiekun p. W. Przedwojewska.
  • Uczennica  klasy VI - Nikola Osińska zajęła I miejsce w konkursie recytatorskim "Poezja z uśmiechem" organizowanym w SP w Orszymowie, w kategorii klas IV - VI, opiekun p. I. Kolankowska.
  • Uczennica  klasy IVb - Aleksandra Krawczyńska zajęła II miejsce w konkursie recytatorskim "Poezja z uśmiechem" organizowanym w SP w Orszymowie, w kategorii klas IV - VI, opiekun p. K. Goszczyńska.
  • Uczeń  klasy IVa - Kamil Bojarski zajął III miejsce w konkursie recytatorskim "Poezja z uśmiechem" organizowanym w SP w Orszymowie, w kategorii klas IV - VI, opiekun p. K. Goszczyńska.
  • Uczennica klasy Ia - Zuzanna Ozdowska  zajęła II miejsce w konkursie recytatorskim "Poezja z uśmiechem" organizowanym w SP w Orszymowie, w kategorii klas I -III, opiekun p. W. Przedwojewska.
  • Uczennica klasy Ia - Julia Gozdan zajęła III miejsce w konkursie recytatorskim "Poezja z uśmiechem" organizowanym w SP w Orszymowie, w kategorii klas I - III, opiekun p. W. Przedwojewska.
  • Uczennica klasy VI - Aleksandra Brudzyńska zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym "Mistrz klawiatury" organizowanym w SP w Rębowie, opiekun p. B. Krzemińska.
  • Uczeń klasy IIa - Piotr Koper zajął I miejsce w XII Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym "Mały Przyjaciel Przyrody" organizowanym w SP w Małej Wsi w kategorii klas drugich, opiekun p. M. Świerczewska.
  • Uczeń klasy Ib - Zbigniew Golis i uczennica klasy Ia - Zuzanna Ozdowska zajęli IV miejsce w XII Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym "Mały Przyjaciel Przyrody" organizowanym w SP w Małej Wsi w kategorii klas pierwszych, opiekun p. J. Truchlewska i p. W. Przedwojewska.
  • Uczeń klasy IIIb - Adam Golis zajął IV miejsce w XII Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym "Mały Przyjaciel Przyrody" organizowanym w SP w Małej Wsi w kategorii klas trzecich, opiekun p. A. Cichocka.
  • Uczeń klasy Vb - Krzysztof Rokicki zajął II miejsce w konkursie "Bezpieczna droga do szkoły" organizowanym w Starej Białej przez Samorząd Województwa Mazowieckiego z panem Adamem Struzikiem oraz Starostwo Powiatowe w Płocku, Samorząd Gminy Stara Biała, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego i Komendę Miejską Policji w Płocku. 
  • Uczniowie klasy IIIb - Julita Malczewska, Julia Klimczewska i Adam Golis zajęli I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "Kraina wierszy Juliana Tuwima" organizowanym w SP w Małej Wsi, opiekun p. A. Cichocka.
  • Uczennice klasy IIIa - Martyna Buks, Zofia Zielińska i Melania Cichocka z klasy IIa zajęły II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "Kraina wierszy Juliana Tuwima" organizowanym w SP w Małej Wsi, opiekun p. K. Wiechecka i p. M. Świerczewska.

  • Uczniowie Aleksandra Brudzyńska z klasy VI i Krzysztof Rokicki z klasy VB zajęli I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie zatytułowanym „ Życie i twórczość K. K. Baczyński”, organizowanym przez SP Wyszogród, opiekun p. I. Kolankowska.

  • Uczennica klasy VI - Nikola Osińska zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „ Bliżej Chopina- bliżej kultury” , organizowanym przez SP w Kobylnicach, opiekun p. Iwona Kolankowska.
  • Uczennica klasy Vb - Julia Zientara zajęła II miejsce w konkursie plastycznym "Bliżej Chopina - bliżej kultury", organizowanym w SP w Kobylnikach, w kategorii klas IV - VI, opiekun p. W. Przedwojewska.
  • Uczeń klasy Vb - Igor Gozdan  zajął II miejsce w konkursie plastycznym "Bliżej Chopina - bliżej kultury", organizowanym w SP w Kobylnikach, w kategorii klas IV - VI, opiekun p. W. Przedwojewska.
  • Uczennica klasy IIIa - Zofia Zielińska zajęła II miejsce w konkursie plastycznym "Bliżej Chopina - bliżej kultury", organizowanym w SP w Kobylnikach, w kategorii klas I - III, opiekun p. K. Wiechecka.
  • Uczennica klasy IIa - Jowita Janiszewska zajęła I miejsce w konkursie plastycznym "Bliżej Chopina - bliżej kultury", organizowanym w SP w Kobylnikach, w kategorii klas I - III, opiekun p. M. Świerczewska.
  • Uczeń klasy IIb - Wiktor Skroński zajął I miejsce w konkursie plastycznym "Bliżej Chopina - bliżej kultury", organizowanym w SP w Kobylnikach, w kategorii klas I - III opiekun, p. U. Janiszewska.
  • Uczennica klasy VI - Magdalena Paradowska zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym "Bliżej Chopina - bliżej kultury", organizowanym w SP w Kobylnikach, opiekun p. B. Krzemińska.
  • Uczeń klasy VI - Jakub Kolankowski zajął II miejsce w konkursie informatycznym "Krzysztof Kamil Baczyński bliski uczniom", organizowanym w SP w Wyszogrodzie, opiekun p. B. Krzemińska.
  • Uczennica klasy Vb - Olga Więckowska zajęła 11 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Pingwin 2013 z języka niemieckiego, opiekun p. S. Szmulewicz.
  • Uczennica klasy Ib - Zuzanna Winczyńska zajęła II miejsce w konkursie "Gwiazdka w Kreciku 2013" organizowanym przez market budowlany Krecik, (dzieci wykonywały ozdoby choinkowe).
  • Chór szkolny zajął II miejsce w IV Konkursie piosenki patriotycznej, organizowanym w SP w Wyszogrodzie, opiekun p. B. Krzemińska
  • Uczennica klasy VI - Nikola Osińska zajęła II miejsce w IV Konkursie piosenki patriotycznej, organizowanym w SP w Wyszogrodzie, opiekun p. B Krzemińska.
  • Uczennica klasy IIIa - Zosia Zielińska zdobyła dyplom za najciekawszy kostium w konkursie pieśni powstańczych pod hasłem "Nie złamie wolnych żadna klęska..." organizowanym w SP w Chociszewie, w kategorii soliści z klas I-III, opiekun p. B. Krzemińska
  • Uczennica klasy IIIa - Zosia Zielińska zajęła I miejsce w konkursie pieśni powstańczych pod hasłem "Nie złamie wolnych żadna klęska..." organizowanym w SP w Chociszewie, w kategorii soliści z klas I-III, opiekun p. B. Krzemińska
  • Chór szkolny zajął II miejsce w konkursie pieśni powstańczych pod hasłem "Nie złamie wolnych żadna klęska..." organizowanym w SP w Chociszewie, w kategorii zespoły  klas I-III, opiekun p. B. Krzemińska
  • Uczennica klasy VI - Nikola Osińska zajęła III miejsce w konkursie pieśni powstańczych pod hasłem "Nie złamie wolnych żadna klęska..." organizowanym w SP w Chociszewie, w kategorii soliści z klas IV-VI, opiekun p. B. Krzemińska