Nasze sukcesy w roku szkolnym 2012/2013

• Uczeń klasy IVb - Krzysztof Rokicki zajął II miejsce w Konkursie Języka Angielskiego "Great Britain in Spotlight" organizowanym w SP w Podgórzu, opiekun p. K. Kwiatkowska- Lichota.

Uczennica klasy IVb - Ewelina Kaflińska  zajęła II miejsce w Konkursie Języka Angielskiego "Great Britain in Spotlight" organizowanym w SP w Podgórzu, opiekun p. K. Kwiatkowska- Lichota.

Uczennica klasy IVb - Olga Więckowska zajęła III miejsce w Konkursie Języka Angielskiego "Great Britain in Spotlight" organizowanym w SP w Podgórzu, opiekun p. K. Kwiatkowska- Lichota.

• Uczeń klasy V - Daniel Gutowski zajął II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym "Dynastia Piastów" organizowanym w SP w Rębowie, opiekun p. I. Kolankowska.
    • Uczeń klasy IVb - Mateusz Szafaryn zajął II miejsce w Konkursie czytania ze zrozumieniem "Mole 2013" organizowanym w SP w Małej Wsi, opiekun p. I. Kolankowska.

• Uczennica klasy IVb - Ewelina Kaflińska zajęła III miejsce w Konkursie czytania ze zrozumieniem "Mole 2013" organizowanym w SP w Małej Wsi, opiekun p. I. Kolankowska.

• Uczeń klasy IIa - Adam Golis zajął III miejsce w kategorii klas II w XI edycja konkursu przyrodniczego Mały Przyjaciel Przyrody organizowanego w SP w Małej Wsi. opiekun p. A. Cichocka.

• Uczeń klasy Ia - Piotr Koper zajął II miejsce w kategorii klas I w XI edycja konkursu przyrodniczego Mały Przyjaciel Przyrody organizowanego w SP w Małej Wsi. opiekun p. M. Świerczewska.

• Uczeń klasy Ib - Adam Dutkowski zajął IV miejsce w kategorii klas I w XI edycja konkursu przyrodniczego Mały Przyjaciel Przyrody organizowanego w SP w Małej Wsi. opiekun p. U.Janiszewska.

• Laureatami konkursu zostali uczniowie: w kategorii klas I Piotr Koper II miejsce oraz Adam Dutkowski miejsce IV w kategorii klas I Adam Golis miejsce III.(opiekun )

• Uczeń  klasy IIIb - Tomasz Boszko zajał 5 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym dla najmłodszych im. Anny Gawlik, organizowanym w SP w Małej Wsi, opiekun p. W. Przedwojewska.

• Chór szkolny zdobył wyróżnienie w I Festiwalu Piosenki Turystycznej "Rajdowe buty", organizowanym przez Gimnazjum w Wyszogrodzie, opiekun p. B. Krzemińska.

• Uczennica klasy VI - Ewa Gozdan zajęła 31 miejsce na 1749 uczestników w OGÓLNOPOLSKIEJ  OLIMPIADZIE  PRZEMIOTOWEJ  „OLIMPUS 2013” z matematyki, opiekun p. B. Kolczyńska.

• Uczennica klasy V - Aleksandra Brudzyńska zajęła 18 miejsce na 1915 uczestników w OGÓLNOPOLSKIEJ  OLIMPIADZIE  PRZEMIOTOWEJ  „OLIMPUS 2013” z matematyki, opiekun p. B. Jasińska.

• Uczeń klasy IVb - Mateusz Szafaryn zajął  19 miejsce na 1823 uczestników w OGÓLNOPOLSKIEJ  OLIMPIADZIE  PRZEMIOTOWEJ  „OLIMPUS 2013” z matematyki, opiekun p. B. Jasińska.

• Uczennica klasy VI - Monika Szafaryn zajęła 16 miejsce na 2657 uczestników w OGÓLNOPOLSKIEJ  OLIMPIADZIE  PRZEMIOTOWEJ  „OLIMPUS 2013” z języka angielskiego, opiekun p. K. Kwiatkowska-Lichota

• Uczennica klasy V - Magdalena Paradowska zajęła 27 miejsce na 2685 uczestników w OGÓLNOPOLSKIEJ  OLIMPIADZIE  PRZEMIOTOWEJ  „OLIMPUS 2013” z języka angielskiego, opiekun p. K. Kwiatkowska-Lichota.

• Uczennica klasy IVb - Olga Więckowska zajęła 23 miejsce na 2535 uczestników w OGÓLNOPOLSKIEJ  OLIMPIADZIE  PRZEMIOTOWEJ  „OLIMPUS 2013” z języka angielskiego, opiekun p. K. Kwiatkowska-Lichota.
    • Uczennica klasy IVB - Ewelina Kaflińska zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym, powiatowego konkursu historycznego "Nokturn 1863" zorganizowanego w 150 Rocznicę Powstania Styczniowego, zorganizownego w SP w Bodzanowie, opiekun p. I. Kolankowska.
    • Uczennice klsy VI - Monika Szafaryn i Julia Myszkowska zdobyły wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Germanistycznym "Sezam", zdobywając 214 pkt. na 240 i 14 miejsce - Monika oraz 211 pkt. i 15 miejsce Julia, opiekun p. S. Szmulewicz.
    • Uczennica klasy IIa - Zosia Zielińska zdobyła III miejsce w konkursie recytatorskim "A we mnie gra Chopin", organizowanym w SP w Kobylnikach, opiekun p. K. Wiechecka.
    • Uczennica klasy VI - Wiktoria Głowacka zdobyła wyróżnienie w konkursie recytatorskim "A we mnie gra Chopin", organizowanym w SP w Kobylnikach, opiekun p. K. Goszczyńska.
    • Uczennica klasy IVa - Julia Rybicka zdobyła wyróżnienie w konkursie recytatorskim "A we mnie gra Chopin", organizowanym w SP w Kobylnikach, opiekun p. I. Kolankowska.
    • Uczennica klasy VI - Oliwia Borkowska zajęła I miejsce w konkursie informatycznym "A we mnie gra Chopin", organizowanym w SP w Kobylnikach, opiekun p. B. Krzemińska.
    • Uczeń klasy IIIa - Adrian Ciszewski zajął II miejsce w konkursie plastycznym "A we mnie gra Chopin - prace inspirowane muzyką Chopina", organizowanym w SP w Kobylnikach, opiekun p. J. Truchlewska.
    • Chór szkolny zajął I miejsce w III Konkursie Piosenki Patriotycznej organizowanym a SP w Wyszogrodzie, opiekun p. B. Krzemińska.
    • Uczeń klasy IIIa - Aleksander Turkowski zajął I miejsce w konkursie plastycznym  "Wojna obronna 1939 roku" (w kategorii klas I-III)organizowanym w Gimnazjum im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą w Wyszogrodzie, opiekun p. J. Truchlewska.
    • Uczeń klasy Ib - Adam Dutkowski zajął II miejsce w konkursie plastycznym "Wojna obronna 1939 roku" (w kategorii klas I-III) organizowanym w Gimnazjum im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą w Wyszogrodzie, opiekun p. U. Janiszewska.
    • Decyzją Okręgu Mazowieckiego Polskiego Związku Wędkarskiego w Warszawie praca plastyczna uczennicy klasy IV b Eweliny Kaflińskiej została wytypowana do szaty graficznej kalendarza wędkarskiego na 2013 rok.