Dobro powraca

,,Dobro powraca”

Idealnym przykładem, który potwierdza, że jest to prawda, są nasi harcerze z 431. DH ,,Rwące potoki” oraz z 430. DSH ,,Dzikie wodospady”.

W ubiegłym roku, podczas ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka, nasze dzieciaki pod opieką pwd. Karoliny Kiedrowskiej oraz pwd. Aleksandry Kiedrowskiej, wolontariuszek, pełniły służbę w magazynie, pomagając w pakowaniu oraz przenoszeniu paczek oraz zajmując się darczyńcami. W tym dniu kontynuowali również zbiórkę pieniędzy na polary dla drużyny. No i stało się...

Tego dnia do magazynu, jako darczyńcy jednej z wyszogrodzkich rodzin, przyjechali pan Paweł Prasuła oraz pani Ania Borkowska z firmy EIP - ,,Everything is possible” - no i tego dnia ,,Everything became possible” dla naszych harcerzy.

Nasze dzieciaki zrobiły takie wrażenie na gościach, że pan Paweł postanowił zakupić polary dla naszych harcerzy. Do tej pory nie możemy uwierzyć, że ,,obcy” ludzie okazali naszej młodzieży tak wielkie zaufanie i ogromne serce.

Dobro, które my oddaliśmy podczas wolontariatu, powróciło wraz z panią Anią oraz panem Pawłem. Mamy nadzieję, że to dobro, które oni nam przekazali, będzie mogło powrócić za naszą sprawą do nich.