Wybory Samorządu Uczniowskiego

Wybory na Przewodniczącego Samorządu uczniowskiego.

20 września dobiegła końca TYGODNIOWA KAMPANIA WYBORCZA.  Tego dnia odbyły się w naszej szkole demokratyczne wybory na  Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Przed podjęciem decyzji uczniowie głośno powiedzieli, jaki powinien być ich przewodniczący. Wymienili takie cech jak: mądry, pracowity, konsekwentny, przedsiębiorczy, prawdomówny, dotrzymujący słowa, wysportowany i z poczuciem humoru.

Chcąc wyłonić najlepszą spośród kandydatek  opiekunowie Samorządu Uczniowskiego przygotowali szereg konkurencji. Dziewczyny musiały udowodnić nam, że potrafią negocjować. Trzeba było przekonać Panią Dyrektor do szalonych pomysłów np. uczniowie chcieli, by na terenie szkoły znajdowało się wesołe miasteczko, by w każdy piątek lekcje były tylko do południa i wiele innych ekstremalnych propozycji.  Niektóre osoby świetnie radziły sobie z tą konkurencją i Pani Dyrektor zaakceptowała ich pomysły.

Nie zabrakło również prezentacji o pasjach naszych kandydatek. Udowodniły, że nie tylko pięknie śpiewają, ale również potrafią „wyczarować” z masy solnej różne cudeńka.  Po wszystkich zmaganiach zarówno uczniowie jak i jurry w składzie : p. B. Jasińska, p. K. Żochowska, p. E. Janas dokonali wyboru.  Zwycięzcą  została Ada Szymańska z klasy VI.

Skład Samorządu Uczniowskiego:

Przewodniczący: Ada Szymańska