Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego w Wyszogrodzie

Piątek, 29 marca 2024

Instrukcja obsługi BIP

Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego w Wyszogrodzie znajduje się menu podmiotowe i menu przedmiotowe.

Menu podmiotowe zawiera odnośniki do dokumentów pogrupowanych według struktury organizacyjnej Szkoły Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego w Wyszogrodzie.

Menu przedmiotowe zawiera odnośniki do dokumentów pogrupowanych według kryteriów merytorycznych, obejmujących swoim zakresem kompetencje szkoły.

Okno SZUKAJ służy do wyszukania potrzebnych informacji na stronach BIP. Osoba korzystająca z wyszukiwarki powinna wpisać w okno - znadujące się na każdym poziomie Biuletynu - wyraz lub frazę, a następnie nacisnąć przycisk "szukaj". System przeszuka bazę danych i pokaże wynik.

Dokumenty umieszczone w Biuletynie dostępne są z poziomu Menu podmiotowego, Menu przedmiotowego, Wyszukiwarki lub Ostatnie aktualizacje. Klikając w jeden z aktywnych elementów użytkownik zostaje przeniesiony na podstronę, gdzie znajdują się dokumenty przyporządkowane do konkretnego elementu Menu. Klikając w kolejne podkatalogi przechodzimy do konkretnych dokumentów. Niektóre dokumenty zawierają Załączniki, które otwieramy poprzez kliknięcie w ich nazwę.

Po kliknięciu odnośnika Ostatnie aktualizacje, dostępnego z poziomu "Strona główna", użytkownik zostaje przeniesiony na podstronę zawierającą listę dokumentów, na których dokonywane były zmiany wraz z datą tych zmian. Klikając w tytuł dokumentu użytkownik zostaje przeniesiony na podstronę zawierającą pełną treść dokumentu.

Standardowy dokument zawiera:

• tytuł dokumentu
  • treść dokumentu
  • datę utworzenia
  • załączniki (jeśli są)
  • osobę wprowadzającą dokument
  • osobę tworzącą dokument
  • rejestr zmian dokumentu
  • ilość wyświetleń dokumentu

W przypadku problemów w korzystaniu ze stron Biuletynu prosimy o kontakt z redakcją.

Brak załączników

Wytworzono:2011-11-02 00:00przez: Admin