Szkolny turniej piłki

W piątek 27 kwietnia 2018 roku na hali sportowej w Wyszogrodzie odbył się Szkolny Turniej Piłki Nożnej.
Z inicjatywą organizacji turnieju do nauczycieli wychowania fizycznego zwrócili się chłopcy z klasy VI a. Spotkali się z entuzjastyczną aprobatą i chęcią pomocy. Na roboczym spotkaniu z przedstawicielami drużyn ustalono termin i regulamin rozgrywek.
Klasy IV - VII podzielono na dwie grupy:
Grupa I to klasy VI i VII
Grupa II to klasy IV i V
Rozgrywki przebiegały w miłej i sportowej atmosferze Na trybunach zasiedli uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami i rodzice chłopców grających. Wszyscy oklaskiwali ładne sportowe zagrania wszystkich drużyn.
Po podsumowaniu wyników zwycięzcą grupy I została klasa VII a. Drugie miejsce przypadło klasie VI a a trzecie klasie VII b.
W grupie II zwyciężyła klasa IV b miejsce drugie dla klasy Vb, trzecie miejsce zajęła klasa IV a i miejsce IV klasa Va
Wszyscy gratulowali sobie sportowej walki i obiecywali rewanże w przyszłym roku.