Powiatowy turniej piłki

W dniu 8 maja 2018 roku w Drobinie odbył się Powiatowy Turniej Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej Chłopców. Miło nam poinformować, że grupa naszych uczniów godnie reprezentowała naszą szkołę. Nasza reprezentacja znalazła się w gronie sześciu najlepszych drużyn w powiecie. Prawo do gry w turnieju w Drobinie chłopcy  wywalczyli sobie na turnieju w Rogozinie, który odbył się w kwietniu. We wtorek 8 maja o tytuł mistrza powiatu rywalizowały szkoły podstawowe z Drobina, Łącka, Siecienia, Słubic, Bulkowa i Wyszogrodu. Turniej odbył się systemem mieszanym. W pierwszej fazie drużyny zostały podzielone na dwie grupy:

I grupa: Drobin, Łąck, Wyszogród

II grupa: Siecień, Słubice, Bulkowo

W fazie grupowej nasza reprezentacja przegrała z bardzo dobrze dysponowaną tego dnia drużyną z Drobina 0:3. Następne spotkanie chłopcy rozegrali z SP w Łącku. Był to bardzo udany mecz dla naszej drużyny, wyraźną przewagę naszych zawodników odzwierciedla wynik spotkania w którym wygraliśmy 4:1. Wygrana z Łąckiem dała nam prawo gry w półfinale w Siecieniem. Mecz był bardzo wyrównany, niestety przegraliśmy 2:1 i pozostała nam walka ze Słubicami w małym finale o III miejsce. Chłopcy wyszli na to spotkanie bardzo zmotywowani. Cały mecz obfitował w wiele sytuacji bramkowych ale niestety minutę przed zakończeniem spotkania straciliśmy bramkę ostatecznie przegrywając 1:0. Chociaż było blisko aby grać w finale oraz mało zabrakło do trzeciego miejsca to ostatecznie Szkoła Podstawowa w Wyszogrodzie zajęła IV miejsce w powiecie. Najbardziej cieszy fakt, że chłopcy tworzą fajną, zgraną drużynę oraz to, że jesteśmy silniejsi o następne sportowe doświadczenie. Dziękujemy chłopcom za reprezentowanie szkoły i gratulujemy sportowej postawy. Reprezentacja wystąpiła w składzie: Wysocki Mikołaj, Koper Piotr, Żochowski Mikołaj, Sidor Krystian, Szkop Filip, Nowiński Filip, Sobczak Sebastian, Krawczyński Szymon, Brzeziński Sebastian.