Konkurs o zdrowym stylu życia

Konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia „Trzymaj Formę!”, to inicjatywa realizowana w ramach „Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego -Trzymaj Formę!” - promująca zdrowy styl życia wśród dzieci i  młodzieży szkolnej o największym w Unii Europejskiej zasięgu. Dnia 28.03.2018r. Komisja Konkursowa zakończyła prace nad wyłonieniem laureatów I etapu szkolnego Konkursu. Uczennica naszej szkoły Natalia Jaroszewska z kl. VII b (opiekun p. Joanna Boszko) zakwalifikowała się do II etapu  -  powiatowego. Spośród 8000 uczestników I etapu z obszaru przeprowadzania konkursu -  do ścisłej czołówki - dostało się 8 uczniów, wśród nich Natalka. Byli to uczniowie, którzy uzyskali nie mniej niż 30pkt. ( tj.75% punktów możliwych do zdobycia). Gratulujemy naszej uczennicy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.