Karnawałowy koncert w rytmie disco

W dniu 31.01.2018r. odbył się w naszej szkole po raz kolejny koncert Orkiestry Symfonicznej z Płocka. Tym razem występ miał charakter koncertu karnawałowego.  Artyści grali na instrumentach, które głownie pojawiają się w muzyce rozrywkowej.  Motywem przewodnim koncertu była muzyka Rock nad Roll, która w żywiołowy sposób podrywała wszystkich do tańca i wspólnej zabawy.

Głównym bohaterem koncertu był  nieśmiertelny król Rock and Rolla Elvis Presley, który  wraz z swoimi kompanami Gregorym-gitara elektryczna i  Stanleyem -kayboard, wykonali kilka ballad jak również utworów porywających do tańca. Wykonał m. In. Takie utwory jak: Love Me Tender, Teddy Bear, Hound Dog, Can't Help Falling In Love, Johnny B. Goode i wiele innych.