Mikołajki klasy IV a

Dnia 12 grudnia 2017 r. byłam z klasą oraz z wychowawcą - panem Wiesławem Tomkiewiczem i panią od j. polskiego - Karoliną Kiedrowską na wycieczce w Warszawie.

Pojechaliśmy do Galerii Blue City na plac zabaw, gdzie świetnie się bawiliśmy, po zabawie udaliśmy się na pieczenie pierników i obiad. Po pysznym obiedzie poszliśmy do kina na ciekawy film.

Po mile spędzonym dniu, pełnym zabaw i wrażeń wróciliśmy autokarem do domu.

Jestem bardzo zadowolona z wycieczki, ponieważ bardzo mile spędziłam czas z koleżankami i kolegami z klasy.

Julia Księżak kl. IV a

W środę 12 grudnia klasa IV a wybrała się na mikołajkową wycieczkę do Warszawy. Odwiedziliśmy plac zabaw w Galerii Blue City, gdzie wszyscy świetnie się bawili. Po zabawie, zjedliśmy pyszny obiad, a potem dekorowaliśmy świąteczne pierniki, które zabraliśmy ze sobą do domu. Następnie pojechaliśmy do Multkina w Złotych Tarasach. Tam obejrzeliśmy wyciskającą łzy bajkę pt "COCO".

W drodze powrotnej mieliśmy okazję obejrzeć pięknie oświetlony Pałac Kultury. Wycieczka na długo zapadnie w naszej pamięci i już nie możemy się doczekać, kiedy będzie następna.

Emilia Chojnacka kl. IV a

Organizatorzy bardzo serdecznie dziękują za opiekę podczas wycieczki rodzicom naszych uczniów - p. Bożenie Chojnackiej oraz p. Małgorzacie Górnickiej.