Konkurs piosenki ekologicznej

W sobotę 29 września na wyszogrodzkim rynku odbył się konkurs  piosenki ekologicznej o charakterze edukacyjnym, skierowany do dzieci i młodzieży z terenu Powiatu Płockiego. Organizatorem była fundacja "Fundusz Lokalny Ziemi  Płockiej - Młodzi Razem" działająca na zlecenie Powiatu Płockiego. Konkurs realizowany jest w ramach zadania pn.: "Ochrona bioróżnorodności oraz ograniczenie negatywnego oddziaływania ruchu turystycznego na obszary cenne przyrodniczo i promowanie lokalnych walorów przyrodniczych na terenie powiatu płockiego" współfinansowanego w ramach Osi Priorytetowej V "Gospodarka przyjazna środowisku" Działanie 5.4 "Ochrona bioróżnorodności" Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego.

Naszą szkołę jako solistka reprezentowała Oliwia Smulska w piosence "Świat bez wody", w kategorii zespoły wystąpił Chór szkolny w utworze "Dziękuję ziemi". Profesjonalne jury wyłoniło 3 laureatów zarówno w kategorii konkursu indywidualnego jak i zespołowego. W obu kategoriach zostaliśmy laureatami.

Serdecznie gratulujemy!