• Do wakacji: WAKACJE!!!

Konkurs "Mistrz pisania"

MISTRZ  PIĘKNEGO  PISANIA

Uczniowie klas I – III z naszej szkoły wzięli udział w X EDYCJI  MIĘDZYGMINNEGO  KONKURSU pt: „MISTRZ  PISANIA”, który odbył się dnia 5 czerwca 2018r. w Szkole Podstawowej w Rębowie. Zadanie konkursowe polegało na bezbłędnym przepisaniu tekstu, zgodnie z zasadami kaligrafii oraz zasadami poprawności gramatycznej i ortograficznej. Poziom trudności był właściwy dla danej grupy wiekowej. Cieszymy się, że nasi uczniowie  godnie reprezentowali naszą szkołę i uzyskali następujące wyniki:

w kategorii klas pierwszych:

II miejsce – Oliwia Woźniak   kl. I b  - opiekun   p. Anna Cichocka

w kategorii klas drugich:

I miejsce  -  Oliwia Górnicka   kl. II b  - opiekun   p. Barbara Kolczyńska

w kategorii klas trzecich:

III  miejsce  -  Przemysław Paduch   kl. III a -  opiekun   p. Małgorzata świerczewska

Pamiętajmy, że uczniowie, którzy  pracują nad charakterem swojego pisma -  wzmacniają umiejętność koncentracji, są bardziej kreatywni i osiągają lepsze wyniki w nauce!