Konkurs plastyczny "Orzeł biały - nasza duma"

W 2018r. przypada 100 Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości. W ramach jubileuszowych obchodów, pod patronatem marszałka Senatu RP, Kancelaria Senatu zorganizowała ogólnopolski konkurs plastyczny „Orzeł Biały - nasza duma”, adresowany do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych w całym kraju. Tematem konkursu było godło polskie, począwszy od Mieszka I do czasów współczesnych. Uczestnicy mogli przedstawić w dowolnej technice plastycznej swoją wizję polskiego orła. Z naszej szkoły do Biura Senatorskiego w Warszawie zostały dostarczone 3 prace. Warto zwrócić uwagę na ich pomysłowość, ciekawą technikę wykonania i kreatywność młodych artystów. Najciekawsza z nich, wykonana przez Julię Klimczewską z kl. VII b (opiekun p. Joanna Boszko), podczas głosowania internautów zajęła II miejsce. Serdecznie gratulujemy Julce!