Konkurs Mole 2018

Kolejny konkurs za nami, tym razem uczniowie klas IV wzięli udział w X edycji konkursu czytelniczego ,,Mole 2018" organizowanego przez Szkołę Podstawową im. W. H. Gawareckiego w Małej Wsi. Do zmagań przystąpiło siedem szkół, 28 uczniów klas IV. Naszą szkołę reprezentowali najlepsi z najlepszych z klas IV: Julia Górnicka oraz Dawid Brzeziński kl. IV a oraz Emilia Bogdan i Mikołaj Klus kl. IV b. Chcielibyśmy pogratulować ucz. Julii Górnickiej (opiekun p. K. Kiedrowska) zajęcia III miejsca oraz Emilii Bogdan (opiekun p. I. Kolankowska) uzyskania miejsca IV. W tym roku uczniowie zmagali się z pytaniami dotyczącymi dwóch lektur: "Tajemniczy ogród" oraz "Mikołajek". Zadania nie były łatwe, ale nasi uczniowie poradzili sobie wyśmienicie. Wygranym gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i ogrom pracy włożony w przygotowanie do konkursu.