Targi edukacyjne w Małej Wsi

22 marca uczniowie klas siódmych uczestniczyli w Targach Edukacyjnych i Pracy, zorganizowanych w Szkole Podstawowej w Małej Wsi. W hali sportowej zaprezentowało się kilkanaście szkół ponadgimnazjalnych z powiatu płockiego. Przedstawiciele szkół zaprezentowali swoją ofertę edukacyjną. Nauczyciele udzielali zainteresowanym wszelkich informacji dotyczących dalszej ścieżki edukacyjnej. Wśród instytucji swoje stoisko wystawili:
Zespół Szkół Usług i Przedsiębiorczości w Płocku, Zakład Doskonalenia Zawodowego w Płocku, Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej Curie w Płocku, Ochotnicze Hufce Pracy, Zespół Szkół Technicznych Siedemdziesiątka w Płocku, I Prywatne Liceum Plastyczne w Płocku, Zespół Szkół Budowlanych w Płocku, Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku, Zespół Szkół Ekonomiczno-Kupieckich w Płocku, Zespół Medycznych Szkół Policealnych w Płocku, Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie, Komenda Wojewódzka Policji.