• Do wakacji: WAKACJE!!!

Dzień Otwarty

W sobotę 24 marca 2018 roku w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla Rodziców i Dzieci, które we wrześniu rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Dyrekcja Szkoły wraz z nauczycielami klas I-III chciała pokazać dzieciom jak placówka wygląda od wewnątrz, co jest w niej ciekawego i w jaki sposób można zagospodarować tu swój czas. Stąd zaangażowani w organizację dnia otwartego w szkole nauczyciele oraz uczniowie klas młodszych mieli do zaproponowania wiele ciekawych zajęć. Spotkanie rozpoczęła Dyrektor szkoły pani Bogumiła Jasińska, która serdecznie przywitała gości. Na początek przedszkolaki obejrzały prezentację przygotowaną przez panią Sylwię Szmulewicz i Annę Cichocką. Prezentacja dotyczyła naszych przedsięwzięć jakie podejmujemy w całym roku szkolnym oraz sukcesów odnoszonych przez naszych uczniów. Następnie uczniowie z klas I -III przedstawiły bajkę pt. „ Witaminki dla księżniczki Marcelinki”. Przedstawienie było przygotowane pod kierunkiem pani Katarzyny Żochowskiej i Anny Cichockiej. Po przedstawieniu na przygodę z językiem angielskim zaprosiła dzieci pani Aldona Nowak. Tego dnia przedszkolaki brały też udział w zajęciach edukacyjnych przygotowany i poprowadzonych przez panie: Barbarę Kolczyńską, Urszulę Janiszewską, Wandę Przedwojewską i Monikę Rakowską.
Wszystkie dzieci pracowały w skupieniu, by jak najlepiej wykonać zadania przygotowane przez nauczycieli. Następnie pod opieką pań i rodziców dzieci ruszyły na zajęcia zuchowe przygotowane przez dh. Urszulę Janiszewską, dh. Annę Cichocką i Martę Komorowską oraz zuchy z klas I -III. Po pląsach i zabawach zuchowych dzieci zostały zaproszone przez panią Marię Lichotę do szkolnej biblioteki, gdzie wysłuchały bajki pt. „ Piękna i bestia”. Pobyt gości z przedszkola dostarczył wszystkim wielu miłych emocji. Szkoła Podstawowa w Wyszogrodzie to szkoła, która ma do zaproponowania szereg dodatkowych zajęć pozalekcyjnych. Uczniowie uczestniczą w wielu programach edukacyjnych oraz projektach. Mamy nadzieję, że spotkamy się wszyscy uśmiechnięci i pełni zapału we wrześniu 2018 roku.