Dzień Kobiet

Miłym wydarzeniem w Szkole Podstawowej w Wyszogrodzie był uroczyście obchodzony Dzień Kobiet. Aby umilić to święto wszystkim paniom i dziewczynkom uczniowie klasy Va oraz przedstawiciele klasy VIa przygotowali pod opieką pani Agaty Wojciechowskiej program artystyczny, w którym zademonstrowali swoje umiejętności aktorskie, muzyczne i taneczne.

Program akademii był bardzo bogaty w wiersze, dialogi oraz skecze, które rozbawiły całą społeczność szkolną. Uczniowie zaprezentowali scenki z życia kobiet - kobieta jako żona, matka oraz przyjaciółka. Wykonano wiele znanych i lubianych piosenek m.in.

„Być kobietą” – Weronika Korpowska VIIa;

„Babę zesłał Bóg”- Oliwia Smulska Va;

„Jesteś szalona” – Piotr Ciarka Va;

„Bo z dziewczynami”- Zbyszek Golis Va.

Przedstawiciele klasy VIa zaprezentowali skecz kabaretowy pt.
„Randka w ciemno”.  Bezkonkurencyjny „Gienek” urzekł swoim wdziękiem wszystkie kobiety na sali.

Dopełnieniem programu był występ dziewcząt z klasy Va, które zaprezentowały się w układzie tanecznym do piosenki pt.: Chocolate”. Natomiast chłopcy obdarowali wszystkie panie słodkim upominkiem.

Przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego złożył wszystkim paniom życzenia. Nie zabrakło również kwiatów, które niezmiennie kojarzą się z tym świętem.

Wszystkie występy przyjęte były gromkimi brawami. Na koniec pani Dyrektor podziękowała za występ i złożyła życzenia wszystkim kobietom w dniu ich święta.