Nasze sukcesy w konkursach

Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Kobylnikach, w ramach obchodów Dnia Patrona zorganizowała szereg  międzyszkolnych konkursów. W rywalizacji wzięli udział także uczniowie naszej szkoły.

W konkursie plastycznym zatytułowanym „Cztery pory roku w Żelazowej Woli” w kategorii klas I – III, III miejsce zajęła Agata Tatarka z klasy III b. W kategorii klas IV – VII, III miejsce zajęła Jowita Janiszewska z klasy VI a.

W konkursie recytatorskim pt.: „Chopin w poezji” w kategorii klas I – III, Anna Janczak z klasy II b zajęła I miejsce, a Lena Szymańska z klasy III a zajęła III miejsce. W kategorii klas starszych I miejsce przypadło Zofii Zielińskiej z klasy VII a, III miejsce zajęła Natalia Jaroszewska z klasy VII b.

Gratulujemy!