Dzień Babci i Dziadka

Dnia 9 lutego 2018r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Babci i Dziadka. Uczniowie klasdrugich z wychowawcami i rodzicami przygotowali dla swoich dziadków wspaniałą uroczystość. Dzieci wystąpiły z programem artystycznym, w trakcie którego recytując wiersze skierowali ciepłe słowa do babć i dziadków, zaśpiewali piosenki oraz zatańczyli walczyka i trojaka „Zasiali górale”. Po złożeniu życzeń przez Dyrekcję Szkoły, wychowawców i uczniów, wnuki wręczyły swoim wyjątkowym gościom upieczone z rodzicami „piernikowe serca”. Wyśmienite słodkości dla wszystkich przygotowali rodzice. Po poczęstunku wychowawcy z uczniami zaprosili dziadków do tańca w rytm przebojów sprzed lat. Spędziliśmy wspólnie miłe, niezapomniane chwile.