Konkurs biblijny

KONKURS BIBLIJNY „EWANGELIA WG ŚW. MATEUSZA”

Dnia 11 stycznia 2018 roku, w naszej szkole odbył się pierwszy etap Konkursu Biblijnego
pt. „Ewangelia wg św. Mateusza, zorganizowany przez Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej
Płockiej.

Do konkursu przystąpiło pięcioro uczniów z klas VI a i VI b, przygotowanych przez swojego
katechetę mgra Michała Ogonowskiego. Szkolna komisja ( Pani Dyrektor Bogumiła Jasińska,
P. Katarzyna Żochowska, P. Michał Ogonowski) wyłoniła dwoje z nich i promowała do drugiego etapu na poziomie dekanalnym, który zrealizowany będzie 1 marca 2018 r. przez Dziekana Dekanatu Wyszogrodzkiego, Ks. prałata Janusza Mackiewicza.

LAUREACI ETAPU SZKOLNEGO KONKURSU:

I miejsce – Adam Dutkowski, kl. VI b

II miejsce – Nikola Fotek, kl. VI a

Wygranym składamy serdeczne gratulacje i życzymy sukcesu w kolejnym etapie oraz dostania się do finału, który będzie miał miejsce w Szkołach Katolickich w Płocku.