Andrzejki w naszej szkole

W dniu 23 listopada odbyła się w naszej szkole zabawa andrzejkowa dla klas I-III.   Przebiegała ona w magicznym nastroju, gdzie oprócz dobrej zabawy przy muzyce odbyły się różne wróżby.

Lanie wosku przez dziurkę od klucza, przekuwanie papierowego serca szpilką,  obieranie jabłka i rzucanie nie przez lewe ramię,  rzucanie  monetą do wody, zabawa z kubeczkami, itp.

Zabawa przebiegała w bardzo dobrej atmosferze i wszyscy bardzo dobrze się bawili.

Otrzęsiny klas czwartych i dyskoteka andrzejkowa

Dnia 23 listopada 2017r. po raz pierwszy w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas czwartych. Przedstawiciele klas IV a i IV b wzięli udział w czterech konkurencjach i walczyli o zdobycie tytułu najbardziej zgranej klasy. Wszyscy uczniowie biorący udział w rywalizacji musieli wykazać się sprytem, rozwagą a także dużym poczuciem humoru. Całą zabawę nadzorowało jury w składzie: p. Karolina Kiedrowska, p. Michał Ogonowski oraz Adam Dutkowski – przewodniczący Samorządu Uczniowskiego. Po burzliwych naradach, dyplom za zajęcie miejsca pierwszego powędrował do klasy IV a. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Po otrzęsinach, odbyła się dyskoteka andrzejkowa połączona z wróżbami przygotowanymi przez klasę VIIB.