Szkoła Podstawowa |im. K. K. Baczyńskiego |w Wyszogrodzie

09-450 Wyszogród      ul. Niepodległości 11  

Tel. (24) 231-10-30  

Kontakt

Szkoła Podstawowa

im. K. K. Baczyńskiego

ul. Niepodległości 11

09-450 Wyszogród

e-mail: sp-wyszogrod@wp.pl

Statystyki

  • Odwiedziny: 751750
  • Do końca roku: 69 dni
  • Do wakacji: 241 dni

Spotkanie z piłkarzami Wisły Płock

Delegacja Wisły Płock w osobach Mateusza Kryczki i Mateusza Piątkowskiego odwiedziła uczniów ze Szkoły Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego w Wyszogrodzie.

 

W czwartek 16 listopada dwaj zawodnicy Wisły udali się do Szkoły Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego w Wyszogrodzie, by spotkać się z młodymi kibicami niebiesko-biało-niebieskich, którzy na wizytę piłkarzy czekali z niecierpliwością i byli znakomicie przygotowani.

Spotkanie rozpoczęło się od konkursu, w którym do wygrania były karty zawodników z autografami. Nasi gracze zadawali pytania, ale dzieciaki w większości przypadków nie miały problemów z odpowiedziami. Niewiele później to uczniowie przejęli rolę pytających, ale również Kryczka z Piątkowskim świetnie poradzili sobie z tym zadaniem. 

Następnie nasi gracze zostali prowadzącymi konkurs piłkarski. Reprezentanci każdej klasy rywalizowali bowiem w czterech konkurencjach, którymi były: rzuty karne (kto nie trafi ten odpada), żonglerka (kto najdłużej - wygrywa), strzał z dystansu (kto nie trafi odpada) i rzut rożny (kto nie trafi odpada). Wszyscy uczestnicy otrzymali plakaty drużyny z autografami, zwycięzcy zaproszenia na mecz z Arką Gdynia, a bramkarze pasiaste koszulki Wisełki!

Po tym wszystkim przyszedł czas na rozdawanie pamiątkowych plakatów, planów lekcji i autografów oraz robienie pamiątkowych zdjęć. Dzieci z kolei przedstawiły specjalnie przygotowane prace plastyczne związane z naszym klubem, a zawodnicy byli pod wielkim wrażeniem. Dodatkowo, nasz klub przekazał szkole piłkę i koszulkę z podpisami na akcję charytatywną. 

Dziękujemy Panu Hubertowi Więckowskiemu za zorganizowanie wspaniałego spotkania naszych uczniów z piłkarzami Wisły Płock. 

Galerię zdjęć z wizyty w Wyszogrodzie znajdziecie na klubowym Facebooku Wisły Płock.

Filmik ze spotkania można obejrzeć pod linkiem

https://www.youtube.com/watch?v=b-J1KiH7BXk