Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

,,Wakacje, znowu są wakacje, na pewno mam rację, wakacje znowu są” - 23 czerwca tekst tej piosenki na pewno gościł na ustach każdego ucznia i to nie tylko naszej szkoły.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego rozpoczęło się o godzinie 8.00 Mszą Święta w kościele pw. Świętej Trójcy, a następnie wszyscy spotkaliśmy się, nie, jak co roku, na placu przed szkołą, ale w auli szkolnej. Na szczęście miejsce to idealnie nadaje się na tego typu uroczystości, a zasługa w tym Rady Rodziców, która z pieniędzy zebranych podczas organizacji balów karnawałowych, sprawiła, że aula jest teraz idealnym miejscem do spotkań, wyposażona w nowoczesne pomoce multimedialne, służy nam podczas wszystkich uroczystości.

Pani dyrektor Bogumiła Jasińska dziękowała wszystkim nauczycielom oraz uczniom za cały rok ciężkiej pracy, który obfitował w wiele pięknych momentów. Szczególne podziękowania skierowane zostały do p. Krystyny Wiecheckiej, która wychowała całe rzesze młodych ludzi i odchodzi teraz na zasłużoną emeryturę, a także do pani Ewy Bombały, która przez rok zastępowała nauczyciela języka angielskiego. Pani dyrektor dziękowała również pwd. Annie Majewskiej, która na co dzień opiekuje się naszą Drużyną Harcerską. Gorące słowa wdzięczności odebrały również przedstawicielki Rady Rodziców – p. Monika Wójcik, p. Małgorzata Zaorska oraz p. Dorota Szymańska, które prężnie i z ogromnym zaangażowaniem działają na rzecz szkoły.

Głos zabrał również Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród – p. Jan Boszko, po którego wystąpieniu odbyło się wręczenie nagród za bardzo dobre wyniki w nauce.

Kolejny rok szkolny za nami. Dziękujemy wszystkim za dziesięć miesięcy wytężonej pracy, a także za wspólnie spędzone chwile radości i smutku. Życzymy miłego odpoczynku i do zobaczenia po wakacjach!