Dni Wisły - sukcesy naszych uczniów w konkursach

Tegoroczne Dni Wisły okazały się bardzo szczęśliwe dla uczniów naszej szkoły, a to za sprawą konkursów, które towarzyszyły wyżej wymienionej uroczystości.

Jednym z nich był konkurs fotograficzny ,,Wisła - rzeka mojego miasta", zorganizowany przez Bibliotekę Miejską w Wyszogrodzie. Dwoje naszych uczniów znalazło się na podium - Alicja Dziewulska z klasy VI a zajęła pierwsze miejsce, natomiast Mikołaj Żochowski z klasy Va - miejsce drugie.

Kolejny konkurs, który przyniósł pierwsze miejsce był zorganizowany przez Związek Gmin Regionu Płockiego. Konkurs zatytułowany ,,Pokaż jak segregujesz" polegał na stworzeniu fotorelacji składającej się maksymalnie z 6 zdjęć, a miała ona dotyczyć segregacji nieczystości. Tu najlepszy okazał się Jakub Gucwa z klasy VIa, który pod opieką p. Ewy Janas stworzył najlepszą pracę. Zajął pierwsze miejsce i otrzymał rower turystyczny.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszej motywacji i chęci do brania udziału w konkursach.