Akademia piłkarska dla najmłodszych

Stowarzyszenie "Mecenasów" Sportu Wyszogród

Zaprasza wszystkie chętne dzieciaki w wieku 4 - 9 lat wraz z rodzicami i dziadkami, na spotkanie dotyczące utworzenia małej akademii piłkarskiej.

W perspektywie kilku, kilkunastu miesięcy w Naszym mieście ma powstać tak długo oczekiwane przez dzieci, młodzież i dorosłych boisko piłkarskie typu "Orlik". Będzie to wspaniały obiekt, z którego będą korzystać uczniowie ze szkół z Wyszogrodu i nie tylko. Będą na nim prowadzone zajęcia w - f z piłki nożnej, spotykać się będą nieformalne grupy osób, aby towarzysko pograć w piłkę nożną.

Dorośli, młodzież dorastająca, uczniowie ze szkół, oni wszyscy są w takim wieku, w którym potrafią o siebie zadbać lub mają zapewnioną opiekę dydaktyczną podczas zajęć. A co z najmłodszymi dziećmi? One też będą chciały grać w piłkę nożną, kto zorganizuje im czas wolny na "Orliku", kto się nimi zaopiekuje, kiedy rodzic nie będzie mógł.

My o tym już pomyśleliśmy.

Odpowiedź znajdziecie Państwo na spotkaniu roboczym poświęconym w/w tematom.

W programie spotkania:

• Propozycja utworzenia sekcji piłki nożnej dla chłopców i dziewcząt w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
  • Założenia i cele "małej akademii piłkarskiej"
  • Przedstawienie koncepcji finansowania sekcji i współpracy trójstronnej Sekcja - Gmina - Powiat
  • Propozycje i wybór nazwy sekcji - np. "Piłka Nożna to My", "Soccer Kids Wyszogród" itp.
  • Dyskusja

Miejsce spotkania: Wyszogród - hala sportowa - Niepodległości 11 - sala narad.

Termin spotkania: termin zostanie podany o "majówce" i udostępniony na stronie Facebook - Stowarzyszenie "Mecenasów" Sportu Wyszogród i stronie klubowej www.stowarzyszenie.kliksite,pl

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby!!!

Obserwujcie Naszą stronę, aby nie przegapić terminu spotkania.