Konkurs literacki

W czwartek, 23 marca 2017 r., w Bibliotece Szkoły Podstawowej nr 22 w Płocku odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników XV edycji powiatowego konkursu literackiego ,,Piszę książkę – opowieści z dreszczykiem … raz jeszcze”.

Miło nam poinformować, że wśród wyróżnionych uczestników, znalazły się dwie uczennice naszej szkoły: Emilia Chojnacka – klasa III a (opiekun p. Krystyna Wiechecka) oraz Zofia Zielińska – klasa VI a (opiekun p. Karolina Kiedrowska). Cieszymy się z tych wyróżnień szczególnie dlatego, że uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy brali udział w tym konkursie i od razu znaleźli się wśród zacnych wyróżnionych, tym bardziej, że konkurencja było niemała. Na konkurs wpłynęło ponad 140 prac.

Liczymy, że nasze uczennice będą nadal rozwijały swój talent pisarski, a swoim sukcesem zachęcą również innych uczniów do brania udziału w różnego rodzaju konkursach, nie tylko literackich.